По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Поради мандрівнику

Самостійна подорож за кордон: що взяти з собою

16 травня 2013

Перед кожною більш-менш серйозною поїздкою виникає питання, які ж речі пакувати в наплічник, що брати в подорож, а без чого можна обійтися. З одного боку, не хочеться носити на собі речі, які можуть виявитися зайвими, а з іншого - можна забути про щось вкрай необхідне.

Велосипед у громадському транспорті

26 квітня 2013

Перевозити незапакований велосипед у Києві можна у міській електричці, тролейбусі, трамваї та фунікулері. У метро та автобусах велосипед можна перевозити тільки в запакованому стані.

Самостійна подорож за кордон: як підготуватися

24 квітня 2013

Блогер та мандрівник Володимир Гринюк розповідає про те, що кожен шукач пригод повинен зробити перед тим, як надовго вийти з дому.

Втрата закордонного паспорта: поради туристам

4 квітня 2013

Сподіваємось, ця інструкція ніколи вам не знадобиться. Проте, у житті всяке буває, тож читайте та запам'ятовуйте алгоритм дій, потрібних в разі втрати документу за кордоном.

Правила каучсьорфінгу: як це працює, як поводитися і як уникнути проблем

25 березня 2013

Знайти нічліг практично в будь-якому місті світу, запросити в гості іноземців або просто зустрітися на кілька годин з незнайомцем щоб показати визначні пам'ятки і випити кави - ​​це все CS. Комерційної складової в такій гостинності немає: зазвичай, цікаві знайомства і спілкування виправдовують витрачені зусилля.

Поради для мандрівників з фотоапаратом

22 березня 2013

Джо Ель - канадський фотограф, який в даний момент живе в Брукліні. Він дуже багато подорожує по світу і робить просто приголомшливі фотографії, а також знімає фільми. І подорожі ці не завжди проходять по безпечних туристичних стежках. І кому, як не мандрівному фотографу, знати правила поведінки та безпеки під час таких ось подорожей?

10 правил подорожі на велосипеді від Макса Ліпатова

20 березня 2013

Одесит Макс Ліпатов в минулому році здійснив подорож навколо Криму на велосипеді. За 17 днів він проїхав наодинці 800 кілометрів. Максим склав 10 правил самостійної подорожі на велосипеді - дуже простих і мотивуючих.

ТОП-5 хвороб мандрівників

18 березня 2013

Перш ніж вирушати грітися на сонечку на курортах Гоа або летіти у відпустку, придбавши тур до Єгипту, бажано дізнатися чого остерігатися і як бути, якщо все-таки якась зараза до вас причепилася.

Свій серед чужих: як не вирізнятися серед місцевих жителів

15 березня 2013

Потрапляючи в нове місце важливо бути знайомим з його мовою і звичаями, а також знати, чим тут займаються місцеві жителі, куди вони ходять і як, наприклад, організовують своє дозвілля. А також - як знайти цікаві і нестандартні місця та пам'ятки, яких ви не знайдете в путівниках.

Ділові поїздки: як зберігати продуктивність

4 березня 2013

Ділові поїздки часто є невід'ємною частиною робочої діяльності людини. Незважаючи на те, що такі поїздки спрямовані на розвиток бізнесу, існують і побічні ефекти подібних подорожей. Мова йде про повсякденні завданнях, які ми легко можемо виконувати, перебуваючи в звичному офісі або будинку, але в дорозі зіграють свою роль обмежений доступ до Мережі і різко змінена обстановка.

Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook