По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

ПДР під час катання на лижах

9 січня 2014  АвтоТревел

Гірськолижний спорт - заняття цікаве, проте небезпечне. Травми може спричинити не лише нехтування прапорцями розмітки, так і елементарна неуважність. А щоб відпочинок в горах не став трагедією, треба дотримуватися правил поведінки на схилі. Redigo.ru розповідає про те, яких правил необхідно дотримуватися, під час катання на гірських лижах.

Поважати оточуючих

На схилі потрібно поводитися так, щоб не стати джерелом небезпеки для інших учасників руху. Зважайте на свої фізичні можливості і майстерність, звертайте увагу на погодні умови і складність траси, а також перевіряйте справність обладнання.

Контролювати свою швидкість і напрямок руху

Гірські лижі і сноуборд - це небезпечні види спорту. Тому завжди краще зменшити швидкість, ніж гальмувати об іншого учасника руху. На багатолюдних схилах розвивати велику швидкість не можна, оскільки неможливо втримати в полі зору всіх, хто там знаходиться.

Фото: planetxau / Flickr.com

Зберігати дистанцію

Лижник або сноубордист, який їде попереду на схилі, має пріоритет. Перед тим, як почати спуск, необхідно переконатися, що ви не створюєте перешкоду тому, хто їде вище по схилу або нижче (зіткнення часто відбуваються з вини того, хто невчасно почав рух).

Правила обгону

Обганяти на схилі можна в будь-якому напрямку. Головне, щоб у того, кого обганяють, було достатньо простору для маневрів. Категорично заборонено підрізати інших лижників, а також обганяти на вузьких ділянках траси.

Фото: trysil / Flickr.com

Аварійна зупинка і "паркування"

Той, хто впав, присів або приліг на схилі, повинен якомога швидше дістатися до узбіччя, щоб не стати раптовим перешкодою для інших учасників руху. "Паркуватися" потрібно виключно біля краю траси.

Пішоходи

Прогулюватися вниз і вгору по схилу можна виключно по його краю: не створювати перешкод руху і не "калічити" сніг черевиками - ями можуть стати причиною небезпечного падіння іншої людини.

Фото: Bob Bob / Flickr.com

Стежити за знаками

Гірськолижна розмітка створена не для обмеження руху, а для того, щоб попередити про небезпечні ділянки траси, на які без попередньої підготовки або гіда краще не потикатися.

Перша допомога

Навіть якщо ви не вмієте накладати шину і робити штучне дихання, не залишайте травмовану людину наодинці, викличте рятувальників і лікарів. А якщо ви - свідок, залиште свої контакти учасникам події: ваші свідчення можуть знадобитися при розслідуванні інциденту.

Фото: dualdflipflop / Flickr.com

За матеріалами Redigo.ru


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook