По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Шенгенська віза: найпоширеніші помилки туристів

28 серпня 2012

Консули й візові офіцери країн шенгенської угоди зовсім не такі суворі й упереджені до мандрівників з України, як це може здатися з матеріалів у ЗМІ або статусів у соцмережах. Так, час від часу трапляються абсолютно необґрунтовані вимоги або претензії, але в більшості туристи самі винні в отриманні відмови або ускладненні процедури. travel.tochka.net розглянути найтиповіші помилки туристів при оформленні "шенгену".

Шенгенська віза - типова помилка туриста №1, подача документів через посередників

Під кожним консульством, як зграя шулік, вдень і вночі чатує група людей, які за певну плату готові заповнити за вас візову анкету, зробити страховку, продати підроблену довідку або номер мобільного телефону дружини посла. В інтернеті також маса оголошень на кшталт "шенгенська віза за три дні", "шенгенська віза гарантовано", "шенгенська віза з доставкою додому" тощо.

І попри те, що українське МЗС, іноземні дипломати і, зрештою, здоровий глузд закликають не звертатися до посередників, наші туристи однаково активно оббивають пороги подібних контор. Причому, якби там хоча б було за що платити! Але насправді більшість співробітників подібних фірм-посередників абсолютно некомпетентні: вимагають усе нотаріально завіряти, хоча найчастіше досить просто вашого підпису на документі, наполягають отримати довідки про несудимість, у той час як вони нікому в консульстві не потрібні, якщо говорити про туристичну візу. І так далі, й тому подібне.

Тож забудьте про посередників. Зайдіть на офіційний сайт консульства, до якого маєте намір подавати документи - там зазвичай дуже детально розписана процедура й наведений список документів. Збирайте, записуйтеся на подачу, отримуйте візу.

Шенгенська віза - типова помилка туриста №2, підробка довідок

Стандартна історія: людина ніде офіційно не працевлаштована, але дуже хоче поїхати в той же Париж на тиждень. Гроші є, заробіток "чорний". І замість того, щоб подумати, які документи можуть підтвердити наявність у неї коштів, неборака починає дзвонити друзям/знайомим із проханням: "Дай мені довідку, що я в тебе працюю". Фактично це фальсифікація документів, рішення в такому випадку негайне й суворе (і нехай вас не обнадіює, що часто подібні витівки, як кажуть, проходять).

Загалом, наша порада така: намагайтеся ніколи не купувати липових довідок. Якщо ви студент, без роботи, додайте до пакету документів супровідний лист, де чесно напишіть "навчаюся, на канікули хочу поїхати до Амстердама, поїздку оплачують батьки (додається спонсорський лист від батьків + виписки з їхнього банківського рахунку)".

Шенгенська віза - типова помилка туриста №3, некоректне заповнення візової анкети

Запам'ятайте, візова анкета - документ не менш важливий, ніж, наприклад, виписка з банку. Досить часто причиною відмови в шенгенській візі є якраз некоректно заповнена анкета - про це вам скаже будь-який візовий офіцер.

Хтось просто не знає, що потрібно писати в тому чи іншому пункті, хтось заповнював неуважно, в результаті вийшло, що просить візу на 3 роки з порожнім закордонним паспортом тощо. Враховуючи, що пунктів в анкеті на шенгенську візу майже 40, не дивно, що в якомусь одному можна з неуважності вказати некоректні дані.

Тож поставтеся до заповнення візової анкети дуже відповідально. 

Шенгенська віза - типова помилка туриста №4, боязнь подавати документи після відмови

"Я отримала відмову в німецькому посольстві, тепер більше ніколи не побачу стареньку Європу", - такі істеричні повідомлення часто можна побачити на тому ж Facebook. Так, подібний штампик не є прикрасою паспорта мандрівника, але це не хрест на планах поїздки.

Часто потрібно просто додати якийсь один документ, якого бракує (зараз консульства зобов'язані видавати довідку, де, хоч і завуальовано, але вказана причина), і на ваш штампик наклеять справжнісіньку візу. 

Tochka.net


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx