По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Телефонні сервіси для мандрівників

30 квітня 2014  АвтоТревел

Збираючись у подорож ми плануємо переліт, маршрут, бронюємо житло і намагаємося підготуватися до зручного та комфортного відпочинку. Щодо мобільного зв'язку - більшість мандрівників просто намагаються менше ним користуватися, адже ціни українських операторів в роумінгу просто захмарні. Про інтернет взагалі страшно подумати - витрати за користування ним у роумінгу можуть бути співмірними вартості проживання. На жаль, не всі можуть забути про мобільний телефон під час відпочинку - комусь необхідно контролювати справи на роботі, хтось змушений тримати в курсі своїх справ близьких та рідних. 

Альтернативою можуть бути TravelSiM, Skype, Viber та Roamer. Зупинимося на кожному з них детальніше. Тарифи на дзвінки розглянемо для трьох випадків: при дзвінках з-за кордону в Україну, а також з України у Грецію і Тапїланд.

TravelSiM

TravelSiM - послуга передплаченого роумінгу, що дає змогу зекономити  на дзвінках із мобільного телефону за кордоном. Цей сервіс надає безкоштовні вхідні дзвінки у 140 країнах світу. Вартість однієї хвилини вихідних дзвінків - від 25 центів, а в 100 країнах не перевищує $1,00 за хвилину. Вартість СМС - від 10 центів.  TravelSiM має можливість переадресації дзвінків, якщо з України телефонують на ваш "рідний" номер. Цей варіант може бути затратним, якщо ви мало подорожуєте або ж якщо у мандрах вам не потрібно надто часто спілкуватися з допомогою мобільного телефону.

Вартість дзвінків з TravelSiM в Україну складає 39 центів, вартість СМС - 59 центів. Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 39 центів за хвилину. Вартість смс - 59 центів. З України в Таїланд: 75 центів за хвилину. Вартість смс: 59 центів за повідомлення. Більше інформації про тарифи та послуги на сайті TravelSiM.

Skype

 

Skype був одним з перших і найпопулярніших на ринку інтертнет-телефонії. Зараз його можна встановити і на смартфон: з  App Store або Google Play  Зв'язок між користувачами сервісу безкоштовний - де б ви не знаходилися. Потрібно лише мати доступ до інтернету, іто до гарного, адже через мобільний інтернет Skype працює кепсько. Зі скайпу можна телефонувати також на стаціонарні та мобільні телефони. Вартість дзвінків в Україну - 7,4 євроценти за хвилину на стаціонарні та 11,1 - на мобільні телефони. Є плата за з'єднання - 6,6 центів, а вартість sms в Україну коштує - 5,4 центи.

Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 1,7 та 5,9 центів за хвилину, плата за з'єднання - 6,6 центів. Вартість смс - 9,6 центів. З України в Таїланд: 1,7 центів за хвилину, плата за з'єднання - 3,6 центів. Вартість смс: 5,1 центів за повідомлення.

Решту тарифів можна переглянути на сайті сервісу

Viber

 

Цей сервіс є прямим конкурентом Skype. Його можна завантажити з App Store та Google Play. Зв'язок між користувачами Viber - безкоштовний. Одразу післявстановлення додаток асоціюється з номером у смартфоні, а дзвінки здійснює через інтернет, навіть мобільний, що і надає йому перевагу над скайпом. Жодних ніків, якіпотрібно забивати в пошук, якщо серед ваших контактів втелефоні є користувачі Viber, ви знатимете, хто вам телефонує. За допомогою послуги Viber Out можна телефонувати на стаціонарні та мобільні телефони, але такий зв'язок вже платний: 15 центів / хв на стаціонарні та 19,5 центів / хв - на мобільні телефони в Україні. 

Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 1,9 та 5,9 центів за хвилину. З України в Таїланд: 3,9 центів за хвилину.

Інші тарифи - на сайті Viber Out.

Roamer


Ще одним варіантом завжди залишатися у зоні досяжності може стати мобільний додаток Roamer, випущений нещодавно латвійсько-британською компанією. Його можна завантажити як з App Store, так і з Google Play. Він працює не через інтернет-телефонію, що можна вважати перевагою над Skype та Viber, але потрібно купувати місцеву sim-карту по прильоту і зайти на своєму телефоні в додаток для автоматичної активації та прив'язки місцевого номера до вашого постійного.

Греція, вихідні - 21 центів / хв., вхідні - 0,5 цента / хв. Зв'язок з Таїландом: вихідні - 20 центів / хв., вхідні - 0,4 цента / хв. Телефонувати в Україну можна і по 10 центів за хвилину, якщо на іншому кінці теж користуються Roamer. Плата за з'єднання відсутня. Крім дешевих вхідних і вихідних дзвінків із збереженням основного номера телефону користувачі програми отримують доступ до 3G/4G інтернету, а також дзвінків всередині країни за місцевими тарифами.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм
Коментарі [1]
Коментар:
Захисний код:
http://www.renault.ua/ _ 17.06.2014 14:46
Я в последнее время восхищаюсь вайбером, хотя все указанные сервисы важны и нужны
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook