По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

В'їзд в Росію: нові правила для українців

20 березня 2014  АвтоТревел

Російські прикордонники тепер вимагають у громадян України запрошення на в'їзд, а також гарантійний лист від сторони, яка запрошує, про матеріальну підтримку того, хто в'їжджає, гарантії медобслуговування та надання житла. "Аргументы и Факты" розповідають, які документи потрібні українцям для відвідин Росії.

Хто може оформити запрошення

Той, до кого ви збираєтеся їхати. Це може бути приватна особа - громадянин Россії, або іноземний громадянин, що постійно проживає в РФ. Крім того, приймаючою стороною, що оформляє запрошення, може бути будь-яка організація - юридична особа, її філії або представництва, наприклад, туристична компанія.

Фото: en.wikipedia.org

Запрошення оформляється упродовж 20 робочих днів від моменту подачі документів. При цьому потрібно врахувати, що термін тимчасового перебування в РФ не може сумарно перевищувати 90 діб за півроку.

Що потрібно для оформлення запрошення

Українцю потрібно надати приймаючій стороні такі дані: прізвище, ім'я, дату і місце народження, стать, громадянство, держава проживання, а також номер і дату видачі паспорта. До цих відомостей необхідно докласти пояснення: мета поїздки, передбачуваний термін перебування в РФ і всі без винятку місця, де ви збираєтеся побувати.

Фото: en.wikipedia.org

Що таке гарантійний лист

Той, хто запрошує, повинен гарантувати матеріальне, медичне та житлове забезпечення того, хто в'їжджає в Росію на весь період його перебування. Це і є гарантійний лист. Приймаюча сторона гарантує грошову підтримку на рівні російського прожиткового мінімуму. У середньому по Росії ця сума становить у 2014 році 8200 рублів - це приблизно 2240 грн. на людину на місяць.

Також надаються гарантії надання житлоплощі - не менше діючих в регіоні санітарних норм. Для великих міст це 18 кв. метрів на людину, в селищах може бути менше.

Фото: janes.com

Необхідна і гарантія оплати медичного полісу. Його вартість може істотно коливатися залежно від програми, терміну та суми страхового покриття. Виходячи з російських розцінок, орієнтовна мінімальна сума, яку повинні гарантувати, складе 900 рублів - це близько 245 грн. на три місяці.

Додаткові дозволи

Влада РФ може вимагати оформлення спеціального дозволу на відвідування певних територій. Це стосується російських земель, на яких введено надзвичайний або військовий стан, в прикордонні зони, а також у місця розташування об'єктів та організацій Збройних Сил РФ, інших військ і військових формувань. Виходячи з цих визначень потрібно бути готовим до того, що спеціальний дозвіл може знадобитися на в'їзд до Криму.

Фото: commons.wikimedia.org

Відмова у в'їзді

Навіть якщо зібрані всі необхідні документи, це не гарантує в'їзд в РФ. Відмова може бути сформульований так: "з метою забезпечення обороноздатності чи безпеки держави, або громадського порядку, або захисту здоров'я населення", а також "стосовно іноземного громадянина ухвалено рішення про небажаність перебування в РФ".

Фото: commons.wikimedia.org

Причин може бути безліч - адміністративні правопорушення під час попереднього перебування в Росії, видворення з країни в попередню поїздку, несвоєчасний виїзд з країни і багато іншого.

Що потрібно для в'їзду в Росію

1. Зверніться до приймаючої сторони для оформлення запрошення

2. Повідомте приймаючій стороні особисті дані, мету і терміни поїздки та місця, які плануєте відвідати

3. Отримайте копії запрошення, гарантійного листа і дозволу Федеральної служби міграції РФ

4. При собі необхідно мати суму виходячи з прожиткового мінімуму в РФ - 2240 грн. на людину на місяць, а також зворотний квиток або суму на його купівлю. Або підтвердження банку, що на вашому рахунку є достатня сума грошей.

Фото: commons.wikimedia.org

За матеріалами "Аргументы и Факты"


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм
Коментарі [19]
Коментар:
Захисний код:
Гость _ 20.03.2014 08:25
Паны деруться – у холопов чубы трещат. Взаимная ненависть политиков ограничивает общение между самыми близкими родственниками. Вопрос: "Кому это выгодно?" В первую очередь тем, кто добивается полного разрыва между Россией и Украиной, а политики типа Парубия, Гриценко и пр. "украинцев" пашут на них. Одно они забывают, что политики приходят и уходят, а народ с родственными узами остается. Улица этих уродов привела к власти, улица их и сбросит.
Светлана _ 20.03.2014 08:25
жалко и глупо,что позволяют люди на таком высоком уровне,лишить простых людей родственных связей.жизнь показывает,что мы уже давно не братские народы...каждый сам за себя и для себя.
Смит _ 20.03.2014 08:19
Россия всегда "подсказывает", что нужно сделать Украине со своей стороны. А на сегодняшнее время границы с Россией нужно вообще закрыть – ведь проникает к нам всякая мразь для диверсий.
Lera _ 20.03.2014 08:14
Ненавижу этих гадов!Задолбал уже дерибан и безпредел!
вася _ 20.03.2014 08:13
Та срати я хотів на ту паРашу.Хай там живуть як хочуть.але нехай другим не вказують що робити і як жити.
Человек _ 20.03.2014 08:12
Что б ты подох вонючий карлик в жутких муках. И будут прокляты на века твои потомки. Миллионы простых людей молят господа о твоей скорейшей позорной смерти, падаль.
Гість _ 20.03.2014 08:11
Прийняти адекватні міри що до Росії але мені здається що саме це є планом самої Росії а тепер Крим буде відмивати Путінські гроші а не вся Україна.
Я _ 20.03.2014 08:11
ПОШЛИ НАХРЕН КАЦАПСКАЯ ПИДАРАСТИЯ,СТРАНА ДЕБИЛОВ И РАБОВ ВЛАСТИ ПУТЕНА! ВСЯ БОЛЬШАЯ РАССИИЯ СОСЕТ У ПУТИНА! ПЯНАЯ,ЗАБУХАНАЯ, ГРЯЗНАЯ,Г*АРЛАПАННАЯ,НИЩАЯ,БОСАЯ,ГОЛОДНАЯ,НЕОБРАЗОВАННАЯ ГАЛОТА УРОДОВ!
Тарік _ 20.03.2014 08:11
Fuck off Russia, немає чого до цих віслюків їздити.
Lera _ 20.03.2014 08:10
Во отхохмили) Как теперь людям на Родину попасть к предкам если их уже нет на этом страшном свете...?С ума Вова спятил!С того света брать разрешение или как?Спасибо Вовану за прекрасное будущее)))
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook