По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Купівля автомобіля: як не стати жертвою шахраїв

10 квітня 2013  АвтоТревел

Будь-який покупець або продавець авто - мішень в очах аферистів. Річ у тому, що у такої людини є що відібрати: або авто, або гроші, які він бажає на нього витратити. Врахуйте, що мова йде насамперед про шахраїв, а вони можуть ховатися під виглядом респектабельних і, на перший погляд, цілком чесних людей. Крім того, нерідко людей "кидають" у фінансових установах, причому як при оформленні кредитів, так і при їх виплаті. Сегодня.ua зібрала найбільш популярні схеми таких "розводів" і за допомогою юристів Марини Гавяди і Сергія Кравченка розглянула способи боротьби з ними. Тільки пам'ятайте, що аферисти увесь час вигадують щось нове, будьте обережні.

Терміновий продаж авто

Серед автовласників протягом багатьох років ходить легенда про те, що зрідка на ринку з'являються хороші авто за надзвичайно вигідною ціною. Потрібно тільки уважно моніторити оголошення і, одного разу, випаде шанс.

Цим і користуються шахраї. В інтернеті розміщується оголошення про продаж авто, на якому "їздила тільки дівчина (як варіант - дідусь) і тільки на роботу. Тому пробіг невеликий, а авто в ідеальному стані. Але зараз хворий родич і потрібні терміново гроші - продам вдвічі дешевше тому, хто привезе їх до завтра ".

Звісно, жертва прибігає з грошима і здійснює "вигідну" покупку. Вже потім з'ясовується, що авто було декілька разів розбите і фарбоване, працювало в якості таксі тощо. Або, що ще гірше, є викраденим або нерозмитненим - такі автомобілі зазвичай пропонують купити "за гендорученнями". Мовляв, потім сам знімеш з обліку і поставиш на себе.

Можливо, частина таких оголошень і правдива. Але якщо ви не досвідчений перекупник, який за дрібним деталям здатний відновити історію авто і не маєте зв'язків в МВС, краще не ризикувати. Будь-яке авто потрібно, щонайменше, перевірити як мінімум на СТО або замовити експертизу в ДАІ. Краще всього, якщо його зняли з обліку при вас.

Обман по автодоверенності

Правозахисник Едуард Багіров розповів Сегодня історію про те, як до нього звернулася жінка, що постраждала від дій банди, до якої входив шахрай, нотаріус і співробітник МРЕВ. Він каже, що така схема є типовою.

"Вона оформила кредит на купівлю автомобіля Lexus, а потім, через рік, не змогла йог осплачувати. До неї підійшов знайомий і запропонував вирішити проблему - вона виписує на нього довіреності, а він буде погашати кредит замість неї і їздити на цьому автомобілі. Фактично, гроші за оренду і будуть сплачуватися у банк. Господиня автомобіля на це погодилася. Через кілька місяців до неї почали телефонувати з банку і питати, чому вона не платить. Вона звернулася до знайомого, а того й слід щез, як і автомобіля. Спробувала написати заяву в міліцію і раптом з'ясувалося, що авто їй вже не належить. Знайомий приїхав до "свого" нотаріуса і оформив дарчу нібито від її імені, а потім з цією дарчою приїхав у МРЕВ і зняв авто з обліку. Потім її знайшли вже в автосалоні Дніпропетровська, але міліція нічого не зробила, так як авто за законом вже не належить їй. Далі - більше. За скаргою потерпілої нотаріуса перевірили, і Мін'юст надіслав результати, згідно з якими порушень в його діях немає. Виявляється, на угоду до нотаріуса прийшла жінка з таким же прізвищем і дуже схожим ім'ям (різниця тільки в тому, що потерпіла - Лілія, а машину оформили від імені Лідії). А тим часом банк продовжує вимагати гроші за оплату кредиту.

Цей випадок дійсно унікальний, так як за аналогічною схемою можна позбавити майна кого завгодно, причому без його відома. Але юрист Сергій Кравченко каже, що жінка полегшила б ситуацію в тому випадку, якщо б зафіксувала свою домовленість із знайомим на папері - у вигляді договору. Крім того, помилкою було те, що вона не відразу звернулася за юридичною допомогою (у всіх нестандартних випадках потрібно чинити саме так) - будь-який юрист спочатку б допоміг написати заяву в міліцію про шахрайство, а якби її не прийняли або не відкрили б кримінальну справу - склав би скаргу до прокуратури. Якби не прийняли і там, звернувся б до суду. Зараз їй допомагають, але час втрачено."

Обман при кредитних проблемах

Перед кризою 2008 року автомобілі давали в кредит мало не під чесне слово. У результаті вже в 2010 році багато автовласників не могли сплачувати за кредитом і шукали спосіб позбутися ярма. Шахраї, пов'язані з співробітниками банків (зазвичай з керівництвом служби безпеки або співробітниками кредитних відділів, які зливають їм інформацію), розробили кілька схем збагачення на таких людях.

Дві схеми "розводів"

1. Псевдоконфіскація. Співробітник банку телефонує боржникові і просить під'їхати на авто. Потім заявляє, що договір розірвано і автомобіль потрібно повернути. Забирає ключі, сідає в автомобіль і їде. Але банк потім все одно вимагає оплати за кредитом, а також відсотки. Виявляється, що телефонувала взагалі стороння людина, якому автомобіліст добровільно віддав авто.

2. Хабар службі безпеки. Телефонує людина, відрекомендувавшись співробітником служби безпеки банку і просить приїхати. При зустрічі каже, що кредит проблемний, але він готовий допомогти за винагороду. Отримує хабар у розмірі $300-400 (сума взята з реальних випадків з життя) і обіцяє, що "все буде нормально - без наслідків на авто можна буде їздити не менше року, а потім просто її віддаси". І навіть дає поради про те, що говорити, якщо з банку будуть дзвонити по телефону (перераховує всі способи відтягнути час: годувати банк сніданками, ховатися, оформляти кредитні канікули і так далі).

Найцікавіше, що поки банк звернеться до суду, поки виграє справу, поки машину оголосять у розшук і заберуть, проходить справді не менше року. Але потім відбувається конфіскація всього майна такого горе-водія.

Що потрібно знати про кредити?

Потрібно засвоїти дві речі. По-перше, автомобіль належить вам, а не банку, хоча і знаходиться в заставі. Забрати його можуть лише за приписом нотаріуса або за допомогою виконавчої служби після відповідного рішення суду.Просто повернути кредитний автомобіль в банк можна, але за кредитом все одно доведеться платити. Ваш автомобіль продадуть за низькою ціною, а якщо цих грошей не вистачить для погашення суми боргу, то арештують все ваше майно (квартиру і все, що в ній знаходиться). Тому, якщо є проблеми з банком, краще всього звернутися за юридичною допомогою, і у жодному разі не віддавати авто на першу ж вимогу.

Якщо не можете платити - домовляйтеся з банком і продавайте авто самостійно (виручені гроші йдуть на оплату боргу).

Телефонні переговори нічого не варті (співробітниками банку можуть представлятися шахраї). Будь-які претензії вимагайте пред'являти лише в письмовому вигляді.

Жертвам обіцяють "халяву"

Практично у всіх випадках обману аферисти чіпляли українців на гачок обіцянкою швидкої та простої вигоди - або це дороге авто за наднизькою ціною, або дуже дешевий кредит (або такий, котрий дуже легко отримати). Причому від людини найчастіше навіть не приховують, що схема є не зовсім чесною і законною, тобто вона свідомо стає співучасником злочину. До речі, саме тому не всі потерпілі подають заяви до міліції. Є й такі, хто вірить в те, що шахраєві завадили якісь обставини, які він не міг передбачити, але як тільки він вирішить свої тимчасові проблеми, тут же виконає все, що обіцяв. Психолог Тетяна Назаренко говорить, що будь-якій людині складно визнати, що вона став жертвою обману. Особливо з урахуванням того, що шахрай попередньо "обробив" жертву. "Практично всі аферисти вміють грамотно промивати мізки", - говорить експерт.

Купівля у групах

Недоступність автокредитів (сьогоднішні пропозиції банків вкрай невигідні) змушує людей шукати альтернативні варіанти купівлі авто. Найбільш поширеною є купівля в групах. Схема проста: організовується група людей, які скидаються на покупку одного автомобіля, а потім розігрують його між собою. Потім залучають нових членів і купують наступне авто і так - до безкінечності.

Потрібно врахувати, що така діяльність не заборонена законами України, а консультанти легально працюючих компаній чесно розповідають про принцип роботи. Ось тільки "забувають" пояснити, що авто багато учасників чекають по 5, 7, а то і 10 років і весь цей час кожен місяць потрібно платити за те, чого немає. При спробі виходу з групи учаснику гроші не повертають.

Також відзначимо, що багато українців не перевіряють компанію, з якою підписують договір і на рахунок якої перераховують гроші - часто під вивіскою легальних фінструктур працюють шахраї.

Не варто заходити будь-які схеми, що нагадують піраміди. Рано чи пізно вони розвалюються і ви можете стати потерпілим. Але якщо вже вирішили ризикнути, то хоча б перевірте, кому належить рахунок, на який вас просять перерахувати гроші.

Шахрайка працювала в автосалоні

У редакцію Сегодня потрапили матеріали кримінальної справи, в якій описана унікальна за способом реалізації, обсягами і нахабством афера.

Шахрайка представлялася монахинею Покровського монастиря, наближеною до керівництва Православної церкви. Причому з усіма атрибутами подібної людини - розкішний Lexus, ікони, церковнй одяг та хустинка на голові. Природно, що вірити їй почали не відразу - спочатку вона рік обробляла "паству": приїжджала до багатих людей з подарунками нібито від церкви: іконки, свічки, книжки та інші дрібниці. При цьому говорила, що при церковному приході існує благодійний фонд. А відповідно до постанови Кабміну (яку вона вигадала сама) такі фонди звільнені від сплати митних та акцизних зборів. Потім показувала на свій Лексус і говорила, що придбала його без будь-якої розмитнення. Сума економії виходила значною - розмитнення автомобіля вартістю 150 тисяч євро (у країнах ЄС) обходиться українському споживачеві як мінімум в 20-30 тисяч європейських грошей (18-22% від вартості, які потрібно заплатити при перетині кордону).

Жертви приходили до неї самі і просили якось вирішити питання, а вона погоджувалася. Мовляв, у мене такі зв'язки в монастирях, що "прижену будь-яку машину, оформлю на церкву, а потім продам вам".

Зобов'язання перед першими "клієнтами" вона виконала в строк. Природно, пішла усна реклама, і пішли замовлення від нових покупців нерозмитнених авто. А потім їх "кинули". Спочатку "черниця" говорила про тимчасові труднощі, потім просила дати ще грошей, щоб "закрити" борги з поставок, щоб схема пошвидше відновила роботу. Коли і додаткові вливання не допомагали, шахрайка клялася здоров'ям своєї начебто хворої дитини. Потім припинила відповідати на дзвінки ...

Крім того, що шахрайка брала у багатих людей гроші на автомобілі, так вона ще й пропонувала взяти участь у спільному автобізнесі і брала інвестиції, які обіцяла повернути з відсотками. Жертви їй вірили ще й тому, що офіс у неї був не де-небудь, а в автосалоні офіційного дилера. Крім того, гроші шахрайці давали не в руки, а в ... касу автосалону. Природно, касирам за це йшов відсоток.

Висновок - не шукайте будь-яких обхідних шляхів. Гроші в руки можна давати тільки після того, як підписані документи з автосалоном. Причому, потрібно переконатися в тому, що в договорі вказані реквізити саме того автосалону, де ви знаходитесь, а не якого-небудь іншого.

Ризики на ринках

Продавці-перекупники часто брешуть про техстан автомобіля - щоб не помилитися, потрібно знати, на що дивитися. Звертати увагу варто на таке:

1. Кузов. Огляньте його на предмет іржі, особливо пороги, колісні арки і багажник. Кузовні панелі не повинні відрізнятися одна від одної за кольором.

2. Кріплення. Зверніть увагу на гайки - якщо вони новенькі, то деталі кузова знімали. Навіщо?

3. Колеса. Знос покришок повинен бути рівномірним. Якщо це не так, то є проблеми з геометрією кузова або ходової.

4. Асфальт під авто. З несправних автомобілів можуть капати технологічні рідини: масло, тосол, гальмівна рідина, бензин, вода.

5. Під капотом. Не повинно бути масла на моторі. Також повинна насторожувати наявність обмотаних ізолентою деталей.

6. Двигун. Поверніть ключ у замку запалювання так, щоб увіменулися датчики приладів. Якщо якась лампочка не горить, потрібно насторожитися. Заведіть двигун, дочекайтеся прогріву до робочої температури: двигун має працювати тихо і рівномірно.

І навіть після цього, перед купівлею всеодно ліпше заглянути на СТО для діагностики.

За матеріалами Сегодня.ua


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [42]
Коментар:
Захисний код:
Mr Peterson _ 22.06.2014 00:28
Здравствуйте, Ви шукаєте бізнес-кредит, особистого кредиту, іпотечного кредиту,
і т.д...? Ми в даний час пропонують особистих і бізнес-кредит, щоб будь-яка
зацікавлені індивідуальний на 2% процентної ставки від 1 до 30 років.
ім'я:
Дата народження:
Стать:
Сімейний стан:
Адреса:
місто:
Країна:
Телефон:
Сума кредиту:
Кредит Тривалість:
Чистий місячний дохід.
Зв'яжіться з нами: creditsolutionhome@outlook.com
CARLOS PEREZ _ 19.06.2014 16:50
У вас есть все виды финансовых проблем? Нужна кредит для оплаты долгов? Вы находитесь в условиях финансового кризиса? Ваша кредитная
Выплата Ваш оригинальный уверенность мы являемся надежным дело все виды кредитов, см. ниже. Мы зарегистрированы и

лицензию компании в выдаче кредита на уровне 2%, с минимальной длительностью 6 месяцев и максимальной продолжительностью 30 лет.

Мы выдаем кредит как минимум в 2000 году до максимум 50 миллионов.
мы предлагаем различные услуги ниже *
Личный Кредиты (Secure и необеспеченных)
* Бизнес-кредиты (Безопасная и необеспеченные)
* Home Improvement
* Inventor Кредиты
* Кредиты на покупку автомобиля
* Ипотека Брак
* Здоровье кредит и т.д.
Так... если вы заинтересованы, пожалуйста, вернуться к нам, через нашу электронную почту carlosfinancialcompania@gmail.com
CARLOS PEREZ _ 19.06.2014 16:49
У вас есть все виды финансовых проблем? Нужна кредит для оплаты долгов? Вы находитесь в условиях финансового кризиса? Ваша кредитная
Выплата Ваш оригинальный уверенность мы являемся надежным дело все виды кредитов, см. ниже. Мы зарегистрированы и

лицензию компании в выдаче кредита на уровне 2%, с минимальной длительностью 6 месяцев и максимальной продолжительностью 30 лет.

Мы выдаем кредит как минимум в 2000 году до максимум 50 миллионов.
мы предлагаем различные услуги ниже *
Личный Кредиты (Secure и необеспеченных)
* Бизнес-кредиты (Безопасная и необеспеченные)
* Home Improvement
* Inventor Кредиты
* Кредиты на покупку автомобиля
* Ипотека Брак
* Здоровье кредит и т.д.
Так... если вы заинтересованы, пожалуйста, вернуться к нам, через нашу электронную почту carlosfinancialcompania@gmail.com
fred _ 12.06.2014 12:00
Будьте обережні тут ніхто не може допомогти вам у цьому або навіть запропонувати, як ви можете отримати ваші колишні або любов назад, будь-які свідчення більшої заклинателя тут повинна бути ignore.because більшість з них афера я маю на увазі реальну афера, яку я був жертвою, і я отримав розірвав тисяч доларів, тому що я так прагнув отримати мою дружину назад після того як вона залишила мене протягом 2 років з моїм 7-річним сином Джеррі, я звернулися в 7 різних заклинателя тут і все безрезультатно всі вони просять же річ відправити ваше ім'я ваш колишній адресу ім'я і фотографію телефонний номер і т.д., які я зробив, знову і знову, і більшість з них були із Західної Африки, поки я не побачив пост про Dr.Worrior заклинання, і я вирішив дав йому мій останній trail.He запитують мені чотири речі моє справжнє ім'я, мій колишній і мій колишній прізвище матері і $ 230 і сказав мій колишній повернеться в 24 годин, я заплатив більше $ 4800 на кастинг заклинань і кур'єром, і ніщо вже працювати на
raymond _ 12.06.2014 11:58
Ми Експрес-кредит фірма, приватний позики фірма; ми видаємо кредит на всіх потребують допомоги. Ви шукаєте грошей, щоб сплачувати рахунки? Я хочу, щоб ви знали, що ми можемо допомогти вам з кредиту, і ми будемо раді запропонувати вам кредит. Будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті: royaleagleloanfirms@outlook.com

Ми видаємо кредити в наступній категорії.

Автокредитування
іпотечні кредити
бізнес-кредити
Персональні кредити
Боргові консолідації кредити

Якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту

Будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті: royaleagleloanfirms@outlook.com

Привіт
Експрес-кредит фірма.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті: royaleagleloanfirms@outlook.com
Sanchez _ 04.06.2014 15:13
Вам потрібна термінова кредит / законним? якщо так електронна пошта: missluciasanchezhouseofloan@gmail.com з наступною інформацією,

повне ім'я
кількість
тривалість
номер телефону
країна
thomas _ 30.05.2014 01:35
пропозиція кредиту Ми законна організація, створена, щоб допомогти людям у потребі допомагає,
як фінансової допомоги. Так що якщо ви зазнаєте фінансових труднощів або
ви в будь-якому фінансової плутанини, і вам потрібні кошти, щоб почати свій власний бізнес,
або вам потрібно кредит для погашення вашої заборгованості або оплатити рахунки, почати свій бізнес,
або відчувають труднощі з отриманням коштів кредиту в місцевих банках, зв'яжіться з нами сьогодні через
E-mail: thomasloan3@gmail.com
Так що не втратити цю можливість.
Для них це серйозний розум і богобоязливий народ.
КРЕДИТ ЗАЯВКА:
Ім'я: _________
Адреса: _________
Пароль: _________
Країна: _________
Рід занять: _________
кредит Request__________
мета, щоб
кредит Duration__________
Місячний дохід: _________
Телефон: _________
Будь ласка, повернутися до нас через нашу електронну пошту
E-mail: thomasloan3@gmail.com
mark willems _ 25.05.2014 18:44
Добрий день,

Ви можете Скарлет кредиту агентство. Це кредитне агентство належить до християнської церкви, і він встановлений, щоб допомогти нужденним так, що бідність і страждання може бути постійно викоренена від світу. Ми зареєстровані і регулюються адміністрація кредитування гроші, і всі наші фінансові операції контролюються урядом.

Ми пропонуємо як особисті і бізнес-кредитів з капітальної бази між кількостями $ 2,000.00 до $ 500,000,000.00 доларів США, європейських євро або фунтах стерлінгів для приватних осіб, фірм і співпрацювати органи, незалежно від їх сімейного стану, статі, релігії, і розташування, але вони повинні бути законними означає погашення погасити кредит протягом певного періоду і повинен бути гідним довіри з процентною ставкою, як низько як 2%.

Якщо це личить ваші очікування, то ми можемо йти далі, я хотів би, щоб ви розповіли мені точну суму кредиту ви запитуєте і актуальність цієї угоди для подальшого розгляду необхідно за
Майкл Уолкер _ 14.05.2014 01:18
Здравствуйте,

Подати заявку, я приватний кредитор за професією, я надавати кредити компаніям і приватним особам за низькою і доступною відсотковою ставкою 2,5%. Зацікавилися? Зв'яжіться з нами для подальшої діяльності обробки кредиту та передачі протягом 48 годин;

(1) ПІБ:
(2) Контакти / Поштова адреса:
(3) Держава / Країна:
(4) Необхідна кількість як позики:
(5) тривалість позики:
(6) Рід занять:
(7) стільникового телефону номер:
(8) Щомісячний дохід:

Для нас, щоб продовжити, контактну адресу електронної пошти: (assuredguarantyfinancial@yahoo.com) OR (assuredguaranty1@gmail.com)
 
Спасибо за ваш час,
Види повагою,
Майкл Уолкер
C.E.O
Гарантований Гарантія Фінансові ТОВ
Mr Donald _ 08.05.2014 11:45
Вартість клієнти Здравствуйте Шановні, Вам потрібен терміновий кредит для фінансування вашого бізнесу або в будь-яких цілях? ми сертифіковані і законним і міжнародний ліцензований кредиту кредитор Ми пропонуємо кредити Бізнес фірм, компаній і приватних осіб за доступною відсотковою ставкою 2 %, Це може бути короткостроковій або довгостроковій перспективі кредит або навіть якщо у вас поганий кредит, ми будемо обробляти ваш кредит, як тільки ми отримаємо вашу заяву. ми є незалежною фінансовою установою. Ми створили відмінну репутацію на протязі багатьох років у наданні різні види кредитів для тисяч наших клієнтів. Ми пропонуємо гарантовані кредитними послугами будь-якої кількості громадян і негромадян ми пропонуємо легкі споживчі кредити, комерційні / бізнес- кредит, позики на купівлю автомобіля, лізинг / обладнання фінансування, консолідації боргу кредиту, іпотечного кредиту, для всіх громадян і негромадян з або добре чи погана кредитна історія. Якщо ви зацікавлені в нашому
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook