По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Володимир

Росія, Володимирська область
Столиця Північно-Східної Русі в минулому, місто, що входить до "золотого кільця" Росії – славетний Володимир – розкинувся на лівому березі річки Клязьми, що за 176 км від Москви
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Успенський собор, що у Володимирі – прекрасний зразок російської архітектури XII століття. Це була найбільша споруда давньоруської столиці, яку звели на вершині високого пагорба.

Собор був закладений одночасно оборонним кільцем навколо міста. Для його спорудження князь запросив ліпших архітекторів з Європи.

Та не простоявши й сто років,  собор постраждав внаслідок сильної пожежі. Відновити його в первісному вигляді вже не вдалося. Тому храм оточили галереями, по кутах яких поставили чотири голови.

Його фасади прикрасили фресками та стрункими щілиноподібні вікнами, в інтер'єр добавили дорогоцінне начиння та барвисті розписи.

Згодом, з відновленням храму його нещаслива історія не завершилась. Татари, захопивши місто, спалили собор, в якому ховалися не лише городяни, але й князівська родина.

Споруда храму хоч і постраждала, проте не згоріла повністю. У XVIII столітті собор почали реставрувати і наприкінці XIX століття будівля Успенського собору набула первинного вигляду.

Під час реставрації храму було встановлено, що собор був прикрашений живописом художника Андрія Рубльова. Його фрески разом з фрагментами розпису XII століття здобули для собору славу музею давнього монументального живопису.

Успенський собор вважався найпрекраснішим будівлею Київської Русі. За його зразком італійський зодчий Аристотель Фіораванті збудував Успенський собор московського Кремля.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook