По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Ярославль

Росія, Ярославська область
Ярославль – одне з найдавніших та найбільших міст Росії, що входить до "золотого кільця" країрни – розкинувся вздовж берега річки Волги
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Одна з найцінніших памя'ток Ярославля - Спасо-Преображенський собор - побудований в 1516 році та на сьогоднішній день є найстарішою будівлею міста.

Раніше на місці храму стояв інший, дерев'яний. Проте в 1501 році перший собор постраждав внаслідок пожежі, тому його довелось знести. 

Новий храм будували не ярославці, а московські майстри, надіслані Василем III з Москви. Це було невипадково: Василь III до сходження на московський престол княжив саме в Ярославлі.

Архітектурні обриси собору нагадують форми храмів московського Кремля. Собор з двох сторін оперезаний галереєю з відкритою аркадою.

Обриси собору прості та суворі, вони майже позбавлені будь-яких прикрас, за винятком "ступінчастості" галереї з західного боку, а у трьох високих апсидах прорізані вузькі вікна-бійниці.

Собор увінчують три розділи на світлових масивних та високих барабанах. Це чи не єдиний різьблений декор, який прикрашає собор. Його зовнішнє оздоблення строге і аскетичне, воно передає суворість тих часів, у які собор був побудований.

В XVII столітті собор служив усипальницею ярославських удільних князів, а згодом, там ховали і менш знатних, але багатих Ярославцев.

 

 


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook