По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Одне з найстаріших міст Голландії – Дордрехт – пролягає вздовж річки Маас, до якої примикає мальовнича гавань.

Місто, засноване в далекому XI столітті, зберегло неперевершену середньовічну атмосферу й сьогодні, а своєю історичною спадщиною місто зобов’язане трьом річкам, що протікають поблизу. Раніше Дордрехт був одним з найбільших морських торгових центрів Європи, і це своє значення підтримує досі. Глибина затоки, в якій знаходиться місто, дозволяє заходити в нього кораблям з великою осадкою.

З готичних будівель добре збереглися церква Гротекерк, пам'ятка XIII-XV століття та житлові будинки.

 

А крім портів, пам'ятників та старовинних вуличок, в місці є безліч музеїв, де зберігаються кращі полотна європейських митців, а також ту знаходиться відомий монастир "Хет Хоф", що вважається пам’яткою архітектури минулого.

 

В місті знаходиться і один з найбільших національних парків в Нідерландах. Це один з небагатьох парк залишилася в прісноводному районі континентальної Європи. У парку безліч річок і струмків, а так само острова.

Музей засновано в середині XIX століття. Тут експонується колекція, що охоплює більше чотирьох століть. Основна частина виставки присвячена голландському живопису, і включає в себе шедеври від "золотого століття" до нашого часу.

Музей присвячений банкіру Ван Гійну, розташований в будинку, де він жив ​​з 1864 року аж до своєї смерті в 1922 році. У музеї експонуються особисті речі банкіра та членів його родини, також збережено інтер'єр будинку, що датується XVII століттям. Колекція включає в себе образотворче мистецтво та ремісничі вироби, а також малюнки, гравюри та дитячі іграшки.

На кожному кроці тут можна побачити пришвартовані яхти, які для місцевих жителів давно стали звичним транспортом. Для деяких вони навіть стали домівкою.

 


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook