По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Неофіційна столиця Нідерландів – Гаага – вже давно стала містом культури, мистецтва, чудових пляжів та прекрасних парків. Саме тут розташовані всі міністерства і відомства, парламент, резиденція королеви, іноземні посольства, а також 150 міжнародних організацій.

Гаага мала статус села до початку XIX століття. Все змінилось, коли тамтешніми місцинами під час походу на Росії проїздив Наполеон. Саме Наполеон перетворив Голландію з республіки в монархію, посадивши на трон свого брата Людовика Бонапарта.

 

По-голландськи Гаага називається Графенхаге. Ця назва має відношення до виникнення Гааги: в IX столітті на цьому місці з'явився графський замок, потім - палацовий комплекс Бінненхоф. Зараз у ньому працює парламент - Генеральні штати.
Навколо цього старовинного замку й сформувався центр міста.

На цій головній площі розташований Ріддерзал, побудований в XIII столітті, а навпроти нього знаходиться Гевагенпоорт – середньовічна в'язниця, де тепер розташований музей, в якому виставлені на огляд старовинні знаряддя тортур часів інквізиції.

 

А ось поруч з Бінненхоф розташований Мауріхтсхейс - художній музей, в якому зберігаються полотна Рембрандта, Вермеєра Делфтського та інших великих голландських живописців.

Якщо йти від вокзалу у напрямку нової мерії, яка знаходиться на Площі Спау, ви обов'язково побачите квартал Де резідент. Це квартал з офісами і житловими будинками, що знаходиться прямо посеред центруі. Висотна будівля з двома загостреними дахами, що піднімається над Гаазьким горизонтом, в народі називають "груди Гааги".

 

Наприкінці минулого століття владою міста було вирішено розпочати будівництво нової будівлі мерії з публічною бібліотекою. Величезна білосніжна споруда практично відразу була перейменована простими гаазцями в "крижаний палац", але справжні цінителі архітектури називають її "сучасним храмом".

 

Поруч з мерією знаходиться Площа Спау, з розташованими неподалік концертним залом "Антон Філіпс" і Театром танцю. Тут встановлено чудовий фонтан: вода ллється прямо з плитки на бруківці в різних напрямках.

В найменшому місті Голландії пам’ятають про своїх героїв: тут знаходиться незвичайний музей Мадородам, де зберігаються копії знаменитих і відомих архітектурних споруд країни.

Заглянувши у віконця цих копій, можна побачити людські фігурки, предмети меблів і побуту.

У Королівському художньому музеї представлені роботи класиків XVI-XVII століття.

Залежно від сезону в музеї проходять різні виставки Найзнаменитіші картини, постійно представлені в Музеї Вермеера - "Дівчинка з перловими сережками" і "Вид на Дельфт", Рембрандт "Урок анатомії з доктором Ніколасом Тулпом". Палац світу – який являтся офіційною резиденцією Міжнародного суду ООН та Постійної палати третейського суду.

У Гаазькому лісі розташований палац Тен Бош, в якому живе королева.Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook