По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Площа - 414,65 км²
Населення - 1 670 347 осіб
Національний склад - австрійці, німці
Основні конфесії - католики
Офіційний сайт міста - www.wien.gv.at

Відень – місто, важливе у багатьох відношеннях. Це найбільш населене місто Австрії. Воно є культурним, економічним та політичним центром країни.

Окрім того, Відень є містом-резиденцією ООН. Цікаво також, що Відень неодноразово потрапляв у перелік міст, де найкраща якість життя.

Важливе значення місто мало завжди. Протягом багатьох століть Відень був резиденцією династії Габсбургів. Свого часу саме тут знаходився культурний центр Європи. 

Історія сучасного Відня бере свій початок ще з часів неоліту. Активний розвиток Відня, як населеного пункту, припадає на I століття нашої ери.

У 1529 році Відень витримав навалу турків. Армія супротивників була більшою разів у двадцять, проте захисники Відня не лише вистояли, а завдали нищівної поразки ворогам. Фактично, через цю поразку, припинилася експансія Османської імперії у Європу.

У 1679 та 1713 роках місто сколихнула хвиля страшної хвороби - чуми. Близько третини населення стали жертвами епідемії. В пам'ять про загиблих на площі міста встановили Чумну колону.

Проте місто постійно росло. І вже у 1910 році тут проживало два мільйони осіб. За цими показниками Відень поступався лише Лондону, Нью-Йорку та Парижу. Проте, після Другої світової війни населення знову суттєво скоротилося.

Місто має цікаву форму: воно утворює коло, яке пересікається хордою ріки Дунай. Рінгштрассе, тобто "Кільцева вулиця" складається з бульварів, що утворюють кільце навколо старої частини міста. Історія Рінгштрассе бере початок ще з 1857 року.

Друге напівколо Відня утворене вулицею Гюртель. За Гюртелем знаходяться колишні передмістя, які увійшли до складу Відня у 1892 році.

Щодо походження назви міста, то існує три цікаві версії. За першою, назва походить від давньоримського "Венус" - тобто, "Венера", богиня кохання. За легендою, тут знаходився римський військовий табір, в якому вояки могли відпочити з місцевими жрицями кохання.

За другою версією, назва пов'язана зі словами Юлія Цезаря "Вени, Веді, Віци", що перекладається, як "Прийшов, побачив, переміг".

Але основною вважається сучасна теорія. Дослідники стверджують, що місто називається на честь кровоносних судин, адже по Дунаю у Відень (Вену - рус.) привозиться усе, що потрібно для життя.

Відень - місто, надзвичайно багате легендами. Одна з них присвячена герою Августину. Легенда розповідає про музиканта-гульвісу, який одного разу так напився, що перелякався, ніби помер...Чим прославився Августин? Надзвичайною волею та бажанням до життя.

Серед головних визначних пам`яток міста - Віденська національна опера, найвідоміша у світі. Відкрита вона була ще у 1869 році. Цікаво, що у Відні жили та творили такі яскраві композитори, як Вольфганг Амадей Моцарт, Людвиг ван Бетховен, Франц Шуберт, Іоганн Штраус.

 Віденська опера

Одним із символів міста також є Собор Святого Стефана. Побудований він був у 1137 році, з тих пір багато разів перебудовувався. Сучасного вигляду собор набув у 1511 році.

У соборі знаходиться багато цікавих ікон. А у дзвінарні нараховується 23 дзвонів. Цікаво, що у кожного - своє призначення. Так, "пивний" дзвін сповіщає про закриття пивних закладів.

І, звичайно ж, варто побачити Хофсбург - зимову резиденцію Габсбургів. Зараз це діюча резиденція президента Австрії. Помешкання дійсно розкішне: у резиденції нараховується 2600 залів та кімнат.

 Хофсбург

Гуляючи містом, ви завжди зможете смачно перекусити. На кожному кроці стоять кіоски, де продають різні види смажених ковбасок - із смачними заправками.

Щодо проживання, то знайти дуже дешевий варіант - важкувато. Одна ніч в готелі обійдеться мінімум в 90-100 євро на людину.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook