По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Невелике грузинське містечко Горі розкинулось в красивій Картлійській долині, неподалік від місця, де річки Кури та Ліахві зливаються в єдину. Горі – також одне з найстрашніших міст, засноване приблизно в VI столітті.

Але всесвітньо відомим місто стало завдяки людині, яка тут народилася – Йосипу Джугашвілі, більше відомому як Йосип Сталін, що керував Радянським Союзом з 1925 по 1953 рік. До цих пір центральна вулиця Горі носить ім'я радянського вождя.

Та й головні визначні пам'ятки міста також пов'язані з цією людиною. Серед таких – Будинок-музей Йосипа Сталіна та його велика бронзова скульптура, що знаходитися на центральній площі міста.

 

Серед інших визначних пам'яток – найдавніша в регіоні фортеця Горіс-ціхе, від якої сьогодні, на жаль, залишилися лише руїни, а також печерне місто Упліс-ціхе.

Старовинна оборонна фортеця Горіс-ціхе розташована на гірському пагорбі, який знаходитися в центральній частині міста. Ймовірно, ця фортеця була зведена за часів царювання легендарного грузинського царя - Давида, якому дали прізвисько Будівельник. Археологи припускають також, що фортеця побудована на місці ще більш старовинної оборонної споруди.

 

Давнє печерне місто Упліс-ціхе знаходитися на окраїні Горі. Упліс-ціхе – одне з найстаріших поселень в цілій країні, а перші історичні згадки про нього сягають I століття. Проіснувало воно до X століття.

 

Ще однією визначною пам’яткою є християнський собор Атенський Сіон, що також знаходиться на окраїні міста.

Собор зведений ще в першій половині VII століття в характерному на той час стилі грузинського зодчества. Мандрівникам також варто відвідати Історико-етнографічний музей та бальнеологічний курорт Горіджварі.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook