По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Місто, що стало відомим у всьому світі завдяки трагічному коханню Шекспірівських героїв Ромео та Джульєтти – Верона – справжня перлина, що приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову і славну історію.

Перші поселення на території сучасної Верони з'явились ще в епоху неоліту. У I столітті до н.е. до міста вступили римляни, які заснували тут свою колонію. Відтоді італійська провінція почала динамічно розвиватись.

 

У VI столітті Верону захопили лангобарди, а ще через сто років останній король лангобардів Аделі зазнав нищівної поразки від франків, які стали новими господарями міста. З XIIIстоліття Верона належала відомому італійського роду Скалігер, а пізніше – знатному міланському роду Вісконті.

До речі, у першій половині XVI століття у Вероні жив та творив видатний італійський архітектор Мікеле Санмікелі, який займав посаду головного архітектора фортець Венеціанської Республіки. Саме він перетворив Верону на місто казкових палаців – Помпеї, Каносса, Бевілакла. Санмикеле. Доклався митець і до будівництва міських воріт та  кампаніли міського собору.

Наприкінці XVIII столітті війська Наполеона підкорили значну частину Італії, в тому числі й Верону, але вже невдовзі місто перейшло до Австрії, під владою якої перебувало близько 70 років.

В період Другої світової війни місто постраждало внаслідок бомбардування, проте після її завершення почало відбудовуватись та заново відроджуватись.

Неперевершену атмосферу старого міста творять античні пам'ятки архітектури – свідчення панування в краї славетних римлян. До наших днів збереглися практично не пошкоджений амфітеатр та залишки давніх укріплень.

 

Дві головні площі – Пьяца делле Сербе та Пьяца деї Синьорі. Перша з яких з'явилась ще за античних часів і спершу була форумом. Згодом довкола неї розкинулись готичні будинки Каза деї Мерканті і Торре дель Гарделло XIV століття, а також надзвичайно красивий палац Марфі - Палацо Марфі, пам'ятка XVII століття.  і Пьяцца деї Синьорі з романським Палаццо дель Комуна, палацом Скалигером і ренесансної лоджією дель Консільо (1475-1492).

 

 

 

Неабиякий інтерес викликають пам’ятки архітектури в романському стилі. Серед таких церква Сан-Дзено Маджоре і усипальниця роду Скалігерів.

Найвідомішими жителями Верони безперечно були Ромео і Джульєтта, трагічну історія кохання яких відображено у всесвітньо відомому творі англійського поета Вільяма Шекспіра. Щороку до Верони приїжджає декілька мільйонів туристів з усього світу, які відвідують місця, пов'язані із закоханими. Найпопулярнішим з таких є будинок Джульєтти з його знаменитим балконом.

 

Верона – ще й місто фестивалів. Щорічно в липні та серпні тут відбувається оперний фестиваль Arena di Verona, а у квітні – найвідоміший у світі фестиваль вина.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook