По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Один з найпопулярніших курортів озерного регіону Балатон, так звана "Північна столиця" Угорщини – містечко Балатонфюред – розкинулось на південному заході країни, неподалік від півострову Тихань.

Місто здавна відоме в Європі завдяки своїм цілющим мінеральним водам, проте курортна слава до міста прийшла в кінці XVIII століття.

 

Перші санаторії з'явилися тут в XIX столітті, і відтоді Балатонфюред став "меккою" для людей з серцево-судинними захворюваннями. Тут знаходиться відома в Європі кардіологічна клініка, а завдяки розташуванню озера з одного боку, і дубового лісу – з другого, місто може похвалитися чудовими природними умовами.

Неповторний колорит міста творять тихі парки зі скульптурами, невеликі акуратні будиночки та гавань. На центральній площі Балатонфюреда - Дьєду - знаходиться вуглекисле мінеральне джерело, з якого можна надпити цілющої води. 

 

Майже всі будинки старого міста знаходяться під охороною як пам'ятки архітектури. Старовинні особняки та вілли, численні скульптури в парках та безліч квітів – є своєрідною візитною карткою міста.

Варто прогулятись набережною Рабіндраната Тагора та відвідати тінистий міський парк. Також захоплюючою буде прогулянка на теплоході.

 

Особливо вирізняється будинок сім'ї Хорват, що на центральній площі міста, побудований у XVIII столітті в стилі пізнього бароко, вілла Луїзи Блахзнаменитої угорської артистки та Музей Мора Йокаї.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook