По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Площа – 517 км²
Населення – 1 709 781 осіб
Національний склад – поляки, німці, українці, білоруси
Основні конфесії - католики

Столиця Польщі пишається своїм надзвичайно цінним архітектурним ансамблем. Незважаючи на постійні руйнації, поляки завжди вперто відбудовували місто. Цікаво, що зараз Варшава вважається одним із найкращих прикладів наукової реставрації.

У 1596 році, коли згорів Вавельский замок у Кракові, король Сигізмунд III переніс до Варшави свою резиденцію. Проте, офіційно статус столиці за містом закріпили лише у 1791 році.

Вперше назва Warseuiensis зявляється в рукописах, датованих XIV сторіччям. Пізніше були і такі варіанти назви: Varschewia та Warschouia.

Щодо походження назви, то більшість істориків вважають, що вона походить від імені Warsz, яке було популярним у середньовічні часи.

За легендою, князь Казимир заблукав на охоті, а потім знайшов бідну хатину рибалок. Там знаходилася жінка, яка щойно народила двох близнюків - Варша та Саву. На знак подяки за гостинність, Казимир став хрещеним батьком дітей та дав грошей рибалці, який збудував собі новий дім. А навколо його будинку почали селитись й інші рибалки.

Ще одна історія розповідає про рибалку на ім`я Wars та русалку Sawa, які згодом одружилися. Зараз одним із символів Варшави є русалка. На Ринковій площі міста навіть є скульптура, присвячена цій міфічній істоті.

 

На початку XV-XVI векав сторіч місто було столицею Мазовецького князівства. А згодом - столицею Речі Посполитої, Варшавського герцогства та царства Польского.

Під час військових дій у 1939-1944 центр країни був зосереджений у Кракові. Центр Варшави за ці роки був фактично знищений.

Варшава - це справжнє місто палаців. Тут ви зможете побачити Королівський замок, який будували італійські майстри. Тепер тут знаходиться музей, в якому виставляються картини Рембрандта та Матейко.

В Уяздовському замку зараз знаходиться центр сучасного мистецтва. Цей замок - один зі зразків відновленої архітектури міста.

Туристи їдуть у Варшаву, щоб побачити її унікальну частину - так зване Старе місто. Місцева архітектура, за зізнанням мандрівників, чимось нагадує український Львів.

 

 Серце міста - це Замкова площа, де і розташовано легендарний Королівський замок. Тут же знаходиться колона, присвячена королю Сигізмунду III.

Також у місті можна побачити Національний стадіон, збудований для проведення футбольного турніру "Євро-2012". Арена була відкрита у 2011 році, її місткість - 59520 глядачів.

У Варшаві туристи можуть спробувати страви різних кухонь світу. А в деяких ресторанах навіть передбачено вегетаріанське меню. Середній обід із двох страв тут коштуватиме 2-5 євро. Радимо скуштувати традиційний місцевий напій з меду.

Проживання у місцевих готелях теж буде досить демократичним. Ціни на одну ніч в готелі - від 20-25 євро.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook