По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Площа – 88,02 км²
Населення – 234 325 осіб
Етнічний склад - іспанці
Основні конфесії - католики

Можливо, назва цього міста менш відома туристам. Проте, якщо ви хочете ознайомитись з цікавими історичними фактами, які стосуються Іспанії, - радимо побувати і у Гранаді. Це місто входить до складу Андалусії.

Саме тут надзвичайно гармонійно поєднуються природній ландшафт та історичні пам`ятки. Гранада розташована на трьох пагорбах, що спускаються у долину, де тече річка Ханіль.

Цікаво, що ці пагорби виглядають як відкритий гранат. За легендою, саме завдяки такій особливості місто й отримало свою назву. 

Місто, відоме як іберське та фінікійське поселення Іліберра, існувало ще з 500 року до нашої ери.

Після розпаду Римської імперії регіон знаходився під владою держави вандалів, а пізніше - візантійців та вестготів.

Цікаво, що вже у 13 сторіччі Гранада стала одним з найбільш розвинених міст Піренейського півострову. В той час основний прибуток місту приносило виробництво шовку, зброї та торгівля з арабськими країнами.

 

Ще один поштовх для розвитку місто отримало у1492 році. Саме тоді Гранада стала центром архієпископства. А вже у 1531 році тут з`явився університет.

Зараз Гранада - не лише скарбниця історичних пам`яток, але й важливий культурний центр. У місті регулярно відбуваються фестивалі, присвячені танго, джазу, театру та кінематографу.

А у печерах Сакромонте (в яких раніше жили цигани) проводяться грандіозні спектаклі фламенко. Крім того, місто славиться майстернями музичних інструментів - таких, як гітара та кастаньєти.

 

Найважливішою архітектурною пам'яткою міста є ансамбль Альгамбра. Колишня резиденція правителів була збудована у XVI сторіччі. Також варто побачити середньовічні стіни та сади Хенераліфе.

 

А у центрі міста знаходиться Собор епохи ренесансу. Поруч із ним збудовано капелу, де було поховано королеву Ізабелу та короля Фердинанда.

Крім того, ви можете відвідати археологічний музей, обсерваторію та науковий парк.

А ще місто відоме своєю смачною кухнею. Туристам тут запропонують скуштувати національну іспанську закуску - тапас. Проте, порції настільки великі, що цілком зможуть замінити повноцінний обід.

Середня вартість проживання у готелі складатиме 150-170 євро за ніч. Проте, можна пошукати і більш дешеві готелі: від 25-30 євро за ніч.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook