По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Площа – 100,4 км²
Населення – 1 615 908 осіб
Етнічний склад - іспанці
Основні конфесії - католики

Не дивуйтесь, якщо на питання "Що неодмінно потрібно побачити в Іспанії", ви почуєте: "Барселону". Це місто - друге за кількістю населення у країні та столиця автономної області Каталонія.

Барселона має важливе значення, адже вона є великим промисловим та торговим центром. І, звісно, це важлива зупинка в європейських маршрутах туристів.

Історія міста почалася дуже давно. Існує дві версії заснування Барселони. Перша теорія говорить, що засновником був герой грецьких міфів - Геракл. За іншою версією, засновником міста був Гамількар Барка.

Відомо, що місто також називали Барсіно - можливо, саме від цього слова походить його сучасна назва.

Цікаво, що у Барселоні і досі можна побачити залишки давніх укріплень. Зокрема, на вулиці Парадіс знаходяться римські колони.

На початку XIII сторіччя Барселона була найбагатішою та найвпливовішою єврейською общиною. У 1391 році тут християни виступили проти євреїв: загинуло близько 400 осіб. На місці синагоги збудували християнську церкву, а євреїв змусили охреститися.

Розквіт міста приходиться на ХХ сторіччя. Саме тоді Барселона почала розвивати свою текстильну промисловість та машинобудування. Зараз саме в цьому іспанському місті знаходяться заводи по збору таких автомобільних виробників, як СЕАТ, Рено, Пежо, Форд.

Важливим для міста став 1992 рік. Саме тоді Барселона приймала літні Олімпійські ігри. Спеціально до події було збудовано цілий житловий квартал. Там знаходяться олімпійський порт та два хмарочоси.

У Барселоні є багато цікавих і навіть химерних будівель. Їх появою місто зобов'язане талановитому архітекторові Антоніо Гауді. Він пройшов непростий шлях - від звичайного будівельника до модного архітектора.

У період ранньої творчості з'явилися такі проекти, як Будинок Вісенс і Будинок Кальвет. Ці будівлі - приклад раннього модерну.

Багаті меценати щедро оплачували геніальні задуми Гауді. До таких належать оригінально-фантазійні Будинок Міла і Будинок Бальо. Ці будівлі виділяються на тлі загальної архітектури, додаючи місту життя.

Будинок Міла

Одним з найцікавіших проектів став Собор Святого Сімейства (Саграда Фамілія). Спочатку проектом займався архітектор Франсіско дель Вальяр, а в 1883 році його змінив Гауді.

За задумом Гауді, всі елементи дизайну мали символізувати церковні обряди. На баштах можна побачити безліч химерних рослин і звірят - ящерок, равликів. А чого тільки варта 100-метрова дзвіниця фасаду Різдва!

На жаль, добудовував собор не Гауді. Архітектор загинув, потрапивши під трамвай. Сталося це неподалік від собору. У 1926 архітектор був похований у крипті собору, якому він присвятив понад 40 років свого життя.

Собор Святого Сімейства - одна з головних визначних пам'яток Барселони. 7 листопада 2010 храм був освячений для здійснення служб.

Собор Святого Сімейства (Саграда Фамілія)

Надзвичайно цікавою частиною Барселони є Готичний квартал. Тут, зокрема, можна побачити собор Собор Святого Хреста та Святої Евлалії, а також церкву Сант Пау дель Камп. Остання, до речі, є однією з найстаріших церков у Каталонії.

Тут же знаходиться і площа Пласа Нова. Незважаючи на присутність слова "нова", ця площа - одна з найстаріших у Барселоні. Ось такий каламбур.

Однією з цікавих пам`яток міста є пагорб Монжуїк висотою 173 метри. З вершини відкриваються надзвичайно красиві види на місто та море. До того ж, цей парк - один з найбільших у Європі.

На вершині Монжуїку розташована фортеця, збудована у 1640 році. Зараз всередині фортеці знаходиться Військовий музей.

А якщо ви хочете отримати незвичайну прогулянку, радимо відвідати парк "Лабіринт". Туристам пропонують самостійно блукати та шукати вихід із хащів - це надзвичайно весело!

У Барселоні дуже люблять футбол. Місцева команда "Барселона" відома у всьому світі. А ви можете побачити стадіони "Камп Ноу" - один з найбільших в Європі, та "Олімпійський", де проходили Олімпійські ігри.

"Камп Ноу"

Що стосується цін, то назвати Барселону дешевим містом - важкувато. Втім, завжди є варіанти: якщо харчуватися у фаст-фуді та пересічних закладах, то вартість обіду складатиме 5-10 євро. А ось вечеря з вином - 15-20 євро мінімум.

Це ж стосується і житла. Арендувати квартиру можна і за 50 євро, і за 100 євро - все залежить від можливостей туриста.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook