По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Львів

Україна, Львівська область
Львів - справжня перлина Західної України. Це місто є одним з найбільш відвідуваних у країні. Наплив туристів збільшується взимку.
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

  Про неперевершену архітектуру центральної частини старого Львова відомо в цілому світі. Особливої уваги заслуговує одна з найдавніших вулиць цієї частини – Вірменська, що впродовж багатьох століть була головною у вірменському кварталі.

 

Вірмени на території Львова з'явились в період найбільшої могутності Галицько-Волинського князівства, у період колонізації вірменського народу. Саме в місті Лева знаходилась одна з перших таких колоній.

Будинок №2 зведений у другій половині XIX століття.  У різний час тут діяли різні організації, а на початку XX – розміщувалися  музичні товариства та навіть Вищий музичний інститут. Свого часу в цьому будинку також  знаходилась  культурно-просвітницька організація "Руська бесіда", що гуртувала довкола себе мало не всю львівську еліту.

Будинок № 7. Унікальною пам'яткою сакральної  архітектури є ансамбль Вірменського собору, що славиться своїми незвичайними вітражами та дивовижними фресками. Комплекс кладається із власне собору, приміщення колишнього жіночого монастиря та палацу вірменських архієпископів. Собор зведено в  1368-1370 роках в традиціях давньовірменського будівництва архітектором Дорінгом.

У південному подвір'ї, розташованому між вулицею та собором, збереглися рештки старовинного кладовища — намогильні плити, що датуються ХІV-ХVІІІ століттям. У східному подвір'ї стоїть колона святого Христофора. Тут же знаходиться будинок колишнього вірменського банку, найстарішого у Львові ломбарду.

Будинок № 20 вважається найціннішою пам'яткою житлової архітектури цілої вулиці. Зведений у XVI столітті італійським архітектором Петром з Лугано, або Петром Італійцем, як його ще називали, у стилі Відродження. Особливо цікавим є портал, тобто вхід в будівлю, прикрашений колонами.

Будинок №21 являє собою чи не єдиний в місті зразок архітектурного мистецтва у стилі ампір. Побудована в першій половині XIX століття, споруда вражає своїм барельєфом, який прикрашає другий поверх.

Будинок № 23 споруджений у XVIII столітті. Але цікаво те, що спершу тут стояло два будинки, і вже згодом їх обєднали в єдине ціле. Особливо вражає фасад будинку, який декоровано на тему чотирьох пір року. За це будівлю й називають "домом пір року". Цікаво, що другий поверх споруди прикрашають барельєфи, що втілюють тему життя й побуту селян в різну пору року, а між третім та четвертим поверхом – розміщено зодіакальну символіку.

 

Мандруйте Україною та відкривайте для себе нові захоплюючі місця! А відновити сили під час мандрівки Ви можете в мережі ресторанів  "A la minute". З нами не лише смачно, а й по-справжньому затишно!

"A la minute" - найкраще місце для відпочинку в дорозі!


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx