По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Розгірче

Україна, Львівська область, Стрийський район
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Однією головних історико-архітектурних цінностей Львівщини є монастир у селі Розгірче, на що Сколівщині. Сюди щороку приїжджає чимало віруючих з різних куточків України, і не дарма, монастир цей – не звичайний. Це – справжній архітектурний комплекс із печер.

 

Печерний монастир є унікальною  пам'яткою сакрального будівництва ХІІІ-ХVІ століття. Він знаходиться високому на пагорбі, з якого відкриваються захоплюючі краєвиди та розташований на двох таких собі ярусах. На нижньому ярусі розкинулись житлові приміщення, а на верхньому – невелика церква, де з 2003 року зберігається давня ікона, і коло якої завжди покладено квіти й запалено свічки.

Серед приміщень комплексу дослідники виділяють передсінок, нартек, головну наву, тобто головну кімнату та пресвітерію – вівтарну частину, що знаходиться на невеликому підвищенні порівняно із самою святинею.

Як і в будь-якому християнському храмі, тут є спеціальні ніші для зберігання церковного інвентарю, подібні до яких є лише у вірменському монастирі, що в Луцьку. Стіни ж перечрного монастиря розписані незвичайними написами та фресками, що сягають XVII століття, найстаріший з яких відноситься до 1675 року. На другий поверх монастиря ведуть видовбані з каменю сходинки.

Вчені зазначають, що, у цих скелях колись проживали язичницькі пленена. Археологічні знахідки свідчать: неподалік від печер виявлено велику стоянку давнього поселення, а на стінах самих печер  й до наших днів збереглись наскельні зображення.

Мандруйте Україною та відкривайте для себе нові захоплюючі місця! А відновити сили під час мандрівки Ви можете в мережі ресторанів  "A la minute". З нами не лише смачно, а й по-справжньому затишно!

"A la minute" - найкраще місце для відпочинку в дорозі!


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.


Переглянути Маршрут автомобілем до Розгірче, Львівська область, Україна на карті більшого розміру

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook