По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Київ

Країни, Україна
Київ - столиця і найбільше місто України. Він є шостим за кількістю населення містом Європи після Москви, Лондона, Санкт-Петербурга, Берліна і Мадрида.
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Прогулюючись вулицями української столиці, варто завітати на Андріївський узвіз, звідки можна пройти до Андріївської церкви. Проте ця легендарна вулиця відома не лише своєю історією та культурним значенням в житті сучасного міста. Саме тут знаходиться унікальна монументальна пам’ятка  - скульптура Проні Прокопівни та Свирида Головастого, героїв найвідомішої п’єси видатного українським драматурга Михайла Старицького "За двома зайцями".

Як відомо, у 1961 році за мотивами цієї п’єси було знято фільм, в якому Проню зіграла Маргарита Криніцина, а Голохвастова – Олег Борисов. Саме вони й стали протопипами  розкішного пам’ятника. 

Монумент зведено в  1999 році, і цікаво, що він дуже гармонійно вписався в навколишній інтер’єр.  Та місце його розташування було обрано не випадково,  адже головні  фрагменти  фільму відзнято саме тут, біля Андріївської церкви:  з цих  широких чавунних сходів, що ведуть до входу в церкву, в процесі знімання скинули невдалого нареченого Проні Прокопівни - Голохвастого.

До речі, на урочистому відкритті монумента була присутня легендарна Маргарита Криніцина. На виключно "проньскому" суржику, схвильована, вона виголосила декілька слів:  "Гранд мерсі за компліман! Раніше мені дарували тільки бюст, сьогодні ж я отримала цілу фігуру". 

Скульптура вважається пам'ятником нового типу, адже вона виконана в повний зріст, а високий постамент взагалі відсутній. Скульптури настільки тонко передали особливості запальної вдячі героїв, що до постатей героїв прикріпили такі деталі як ножиці, реп'яхи й навіть жука.

Не зважаючи на те, що пам'ятнику лише трохи більше десяти років, він став причиною появи нових народних прикмет. Наприклад, уже стало традицією серед столичних молодят класти квіти бронзовим улюбленцям, аби їхнє сімейне  життя було більш вданим, ніж у Проні та її коханого. Існує ще одна прикмета: хто хоче вдало одружитись, тому варто свій перстень потерти об Пронин мізинець або ж об жука, що на фраку Головастого.

Мандруйте Україною та відкривайте для себе нові захоплюючі місця! А відновити сили під час мандрівки Ви можете в мережі ресторанів  "A la minute". З нами не лише смачно, а й по-справжньому затишно!

"A la minute" - найкраще місце для відпочинку в дорозі!


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.


Переглянути Маршрут автомобілем до Іванків, Київська область, Україна на карті більшого розміру

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx