По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Львів

Україна, Львівська область
Львів - справжня перлина Західної України. Це місто є одним з найбільш відвідуваних у країні. Наплив туристів збільшується взимку.
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Фото з uk.wikipedia.org

Місткість – 34 915

Місць для неповносправних – 104

Паркомісць – 4500 

Відкриття – 29 жовтня 2011 року

Лише двох подій – офіційної церемонії відкриття та першого футбольного матчу – вистачило, аби футбольна громадськість та поважні представники УЄФА охрестити "Арену Львів" найкомфортнішим стадіоном для вболівальників серед тих, що будуть представлені на Євро-2012. Відсутність бігових доріжок, а також спеціально спроектована конструкція трибун створюють максимальний ефект присутності глядача на полі. 

"Арена Львів" – один з найновіших стадіонів Європи, відповідно, об’єкт оснащений модерновими технологіями, характеристики яких ще довгий час залишатимуться актуальними. Під час футбольних матчів, концертів та розважальних заходів спортивна арена Львова прийматиме 33–34 тисячі гостей. Окрім цього, масштабні площі довкола стадіону дозволяють проводити тут найбільші  у Західній Україні спортивно-розважальні шоу, фестивалі та концерти, які зможуть відвідати понад 120 тисяч осіб. 

Львівський стадіон розрахований на 34 915 місць, із яких 408 – для бізнес-гостей та 192 – у VIP-зоні. Поряд з цим, під час Євро-2012 на арені буде 522  місць для представників медіа та 104 для неповносправних. Усі сидіння для глядачів розміщені під накриттям, частина якого буде прозорою. 

Однією з особливостей стадіону є його променада, що розподілятиме потоки відвідувачів між першим і другим ярусами арени. Тут переважно розташовуються заклади харчування та санітарні зони. Водночас променада – важлива ланка у системі пересування та безпеки глядачів. 

Під час проведення футбольних матчів та інших масових заходів гостей обслуговуватимуть 19 фаст-фудів, розташованих на променаді «Арена Львів», а також 7 фаст-фудів з продажу їжі та напоїв на зовнішньому периметрі стадіону. Загальна кількість обслуговуючого персоналу зон гостинності – 300 осіб. 

У західній трибуні арени розташований п’ятиповерховий адміністративний корпус. Тут розміщені приміщення для гравців і тренерів, прес-центр, конференц-зала, зона для VIP-осіб, приміщення для організаторів чемпіонату, а також чимало комерційних площ. 

Новий стадіон знаходиться у південній частині Львова. Таке місце розташування вигідно сполучає спортивно-торгово-розважальний комплекс з важливими функціональними зонами міста. Доїзди до стадіону – п’ять нових доріг з вулиць Стрийської, Вернадського та Кільцевої дороги. 

Під час Євро-2012 на "Арені Львів" зіграють три матчі групи B. 


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.


Переглянути більшу мапу

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx