Aroma Espresso Bar

Міжнародна мережа кав'ярень Aroma espresso bar була заснована в 1994 році в Ізраїлі. Засновниками мережі, яка зараз потіснила таких кавових гігантів, як Starbuks, стали ... двадцятирічні бізнесмени.

Приголомшлива кава, завжди свіжа їжа, швидке приготування замовлень - завдяки цим основним принципам, справи кав'ярень швидко пішли в гору. На сьогодні до групи Aroma входить близько 100 закладів - в Ізраїлі, Канаді, США. Перша кав'ярня цієї мережі в Україні з'явилася на вул. Димитрова, а незабаром з'явилася й друга Aroma - на вул. Жилянській. Родзинкою нового закладу стала круглий скляний майданчик, сидіти на якому особливо затишно.

Яку б Арому ви не відвідали, у кожній знайдете щось до душі: салати, сендвічі, десерти, випічку. Особливий плюс цих кав'ярень - їжа завжди дуже свіжа (навіть сендвічі збирають з нуля), а порції - великі. І, звичайно ж, кава: тут однаково смачні еспресо, капучіно, холодна кава, шоколадні шийки.

Ще один плюс: якщо ви дуже поспішаєте (або в кав'ярні не виявилося вільного місця, що досить часто спостерігається в обідній час) - в Аромі упакують замовлення на винос.