По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74
Мотоподорож 2013 - Дніпром до Байкалу
На початку червня 2013 року стартує чотиримісячна мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу».

Партнери:

    

    

    

    

    

    

    

    

Більше про нас:

Написати нам: dnipromdobaykalu2013@gmail.com

Площа: 356 км²
Населення: 1 441 784 осіб
Етнічний склад: Українці, росіяни, євреї
Основні конфесії: православ`я
День міста: 23 серпня

Величезне місто, розташоване на сході України, було засноване в 1654 році. Зараз Харків є другим за чисельністю населення містом України.

Декілька разів місто ставало столицею: у 1918 році Харків - Донецько-Криворізької республіки, а в 1919-1934 роках - Української РСР.

Незважаючи на те, що місто втратило офіційний статус, про нього часто говорять, як про "другу столицю". Коли сталася аварія на Чорнобильській АЕС, велися розмови про те, щоб перенести столицю з Києва - до Харкова.

Фото grand-ukraine.com.ua

Існує безліч версій, стосовно походження назви міста. Більшість дослідників схиляються до версії, що місто назване на честь однойменної річки, на якій і було побудоване.

Герб міста неодноразово змінювався. Зараз на ньому зображений "ріг достатку". Що примітно - з роками його стали зображувати більш "товстим", хоча на ескізі ріг достатку був більш "тонким".

На даний час Харків - один з найбільших траспортних вузлів. По місту можна пересуватися на маршрутках, автобусах, тролейбусах, трамваях. З 1975 року працює метрополітен.

А в 1971 році тут з'явилася справжня канатна дорога. Будувалася вона, як вид громадського транспорту. Хоча зараз більше використовується, як атракціон.

Однією з головних пам'яток Харкова є Покровський собор. Він був побудований у 1689 році і є однією з найстаріших будівель в місті.

Покровський собор. Фото pragagid.ru

Місцевий зоопарк є одним з найбільших в Україні. Головна гордість - експозиція слонів. А Харківський дельфінарій, відкритий в 2009 році, - найбільший в СНД.

"Візитівкою" місто став "Скляний струмінь". Альтанка і фонтан, які були побудовані в 1947 році, є одним із символів Харкова. Часто монумент також називають "Дзеркальний струмінь".

Також для прогулянок підійдуть мальовничий Олександрівський сквер, Червоношкільна набережна і площа Свободи.

Що стосується вартості проживання у "другій столиці", то тут можна знайти бюджетні варіанти - близько 100 гривень за ніч з особи. Середня ж вартість проживання в двомісному номері - 180-200 гривень.

Те ж стосується і харчування: є заклади, де запропонують сніданок і бізнес-ланч в категорії "до 50 гривень". У більш престижних ресторанах обід обійдеться дорожче - близько 100-120 гривень на особу.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx