Костел святого Йосипа в Підгірцях

Костел у формі барокової ротонди був побудований на замовлення Вацлава Жевуського як родова усипальниця. Будівництво тривало з 1752 по 1766 роки під керівництвом архітектора Кароля Романуса. Розписом інтер'єру займалися художник Л. Смуглевіч разом із сином. А потім розпис продовжували майстри з Жовкви та Львова. З 1861 року костел є парафіяльним храмом.

Головний фасад будівлі прикрашений портиком з 14 колон коринфського ордера. Також тут були встановлені 8 скульптур святих роботи Фесінгера Себастьяна і Лебласа. На жаль, під час Другої світової війни одна зі скульптур була знищена артилерійським снарядом. Протягом трьох років (з 1976 по 1979) тут проводилася реконструкція. Керував нею архітектор Ігор Старосольський.

Окремим надбанням, свого роду, сполучною ланкою між замком і костелом, стала липова алея. Вона розтягнулася аж на триста метрів! З боків алеї стоять скульптури св. Йосипа і Богоматері з маленьким Ісусом на руках. В даний час храм переданий греко-католикам села, і знаходиться на реконструкції разом із замком.