По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


Дрогобич

Україна, Львівська область
Дрогобич є другим містом Львівській області за населенням і економічному розвитку. Заснований він був у кінці 11 століття
AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Святиня знаходиться в історичному центрі міста. Костел св. Варфоломія - одна з найстаріших споруд міста. Це чудовий зразок готичної архітектури.

Перший нарізний камінь був закладений у 1392 році польським королем Владиславом Ягайлом. Однак освячений храм був лише в 1511 році. При освяченні він отримав титул Успіння Пресвятої Діви Марії та Святого Варфоломія.Храм звели на місці княжого палацу часів Галицько-Волинського князівства. В оборонній башті, розташованій поряд, встановили дзвіницю. Вона до цих пір має ознаки оборонної споруди.

Костел неодноразово зазнавав руйнувань. Під час відновлювальних робіт, які проводилися в XVIII ст., інтер'єри храму розписали в стилі пізнього бароко. Художник Андрій Солицький створив релігійні малюнки, а також композиції на історичні теми.

На жаль, частина інтер'єру була знищена в роки Другої світової війни. Ще більше майно храму постраждало за радянської влади.

Однак у церкві збереглася маса цікавого: частина розписів Андрія Солицького, ренесансний надгробок Катерини Рамултової, вітражі. Ще збереглася старовинна ікона італійського художника Томаша Долабелла.

Реставрації костелу проводилися в 1881-1882 рр.. і 1906-1913 рр.. А в 30-х рр.. ХХ ст. були відновлені фрески.

У 1949 році, після Другої світової війни, храм закрили. Костел використовували, як склад театрального реквізиту. А вже з 1989 року святиня повернулася у власність релігійної римсько-католицької громади міста.


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook