Очаків

Невеличке місто на півдні  Миколаївської області здатне подарувати своїм гостям фантастичний відпочинок, створений веселощами в аквапарку та невеличкою культурною програмою.

В Україні багато провінційних міст і Очаків не є винятком. Але його провінційності не варто боятися, адже своє перебування у цьому місті можна розпланувати так, що по ньому лишаться виключно позитивні спогади!

Свято-Миколаївський собор. Фото: loyboy.blogspot.com

Відірвіться по повній, завітавши до місцевого аквапарку "Аттика", декорації якого оформлені у грецькому стилі. Шість водних гірок для дорослих з недвозначними назвами "Бодіслайд", "Aquatube", "Мультислайд", "Камікадзе", "Freefall" та "Космічна діра" змусять вас згадувати ваш візит до "Аттики" не один день!

Аквапарк "Аттика". Фото: zloyboy.blogspot.com

Якщо ж екстремальні веселощі не для вас, прокатайтеся на чотирьох дитячих гірках, поніжтеся у п’яти басейнах різної глибини та погрійте боки під сонцем на численних шезлонгах. Якщо ж сонечко припікатиме, сховатися від нього можна під спеціальними навісами-тентами або ж у затишних дерев’яних альтанках з м’якими подушками.

Аквапарк "Аттика". Фото: zloyboy.blogspot.com

Зголоднілим душам завжди раді декілька закладів харчування, розташованих на території аквапарку. Мережа закладів харчування з різностороннім меню грецької кухні та водний бар відновлять ваші сили після активного плескання у воді та катання по камікадзе-спусках. Парам із дітьми буде цікаво знати, що Аквапарк має і свою дитячу зону з аніматорами.

Відпочивши у Аквапарку, огляньте місцевий музей мариністичного живопису ім. Р.Г. Судковського. Відкритий на батьківщині художника у 1982 році, музей є територіально відособленим відділом Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна. На сьогоднішній день фонд музею налічує 663 твори живопису та графіки. Основу колекції складають 25 робіт всесвітньо відомого художника-мариніста Руфіна Гавриловича Судковського (1850-1885 рр.). 

Музей Судковського. Фото: zloyboy.blogspot.com

На жаль, під час Великої Вітчизняної війни майже вся колекція робіт художника та його архів, що зберігався у Миколаївському художньому музеї ім. В.В Верещагіна, були знищені. Велика частина творчої спадщина Судковського розійшлася по багатьох музеях та приватних колекціях. З великих робіт, що збереглися по наш час, варто виділити два пейзажі: "Біля берегів Очакова" та "Бахчисарай". 

Якщо ви бажаєте сповнити цю поїздку по вінця романтикою, візит до військово-історичного музею ім. О.В. Суворова доведеться відкласти на наступний раз, але якщо ваша половинка наполягатиме…

Музей Суворова. Фото: zloyboy.blogspot.com

У зворотньому випадку попрощайтеся із Очаковом лагідною посмішкою та спрямуйте свої колеса на Одесу, яка стане справжнім знаком оклику в кінці вашої романтичної серенади!

Фото на головній: zloyboy.blogspot.com