"Pasta Mia" Горбаків

"Pasta Mia" - це справжній куточок Італії: затишний, ароматний, емоційний! В меню мережі ресторанів "Pasta Mia" можна знайти чимало пропозицій вишуканої пасти з різними соусами, класичної італійської піци, крем-супів, салатів, фірмових страв та десертів. Серед продуктів, що використовуються у приготуванні тутешніх страв, чимало приїжджають до ресторанів безпосередньо з Італії!

Тісто для піци у "Pasta Mia" готується за класичною італійською рецептурою, що робить його надзвичайно тонким і делікатним. У "Pasta Mia" використовують готову італійську пасту виключно з твердих сортів пшениці, адже саме така паста, заверна al dente (іт. - на зубок) корисніша та менш калорійна. До тутешніх страв входять характерні для цієї кухні сири (пармезан, маскарпоне), сезонні овочі та зелень (помідори-чері, перець-чилі, базилік, орегано, тим'ян, розмарин), пармська сиров'ялена шинка прошутто, ковбаски-папероні, копчена курятина тощо.

Усі страви та напої у "Pasta Mia" можна скуштувати не лише безпосередньо в ресторані, але й взяти з собою! Для зручності подорожуючих також пропонуються снеки, власні варіанти паніно, розраховані на те, щоб їх було зручно взяти в дорогу.