Дослідники випадково натрапили на печеру настільки величезну, що всередині неї існує власна погодна система - тонкі хмари і вічні тумани. Команда професійних спелеологів і фотографів вивчала печерну систему в китайській провінції Чунцин і зробила перші фотографії цього дива природи.
Прихована система печер отримала назву Ер Ван Донг. Фотограф і спелеолог Роббі Шоун з Манчестера був членом команди з 15 дослідників, які і виявили печеру в ході місячної експедиції. Він розповів , що деякі з печер раніше використовувалися шахтарями, принаймні, в недалеких від входу районах, але ніколи не вивчалися.
У верхній частині печери постійно висить шар хмар і туману. Хмари потрапляють всередину через невеликий отвір у склепінні і висять на висоті 250 метрів над підлогою, так як не можуть залишити печеру тим же шляхом. Крім того, волога всередині печери служить джерелом випарів - крапельки води піднімаються вгору у вигляді пари і також беруть участь у створенні хмар.
Загальна площа печер - близько 51 000 м² , в деяких великих печерах течуть річки і є рослинність.
Значна частина печер є важкодоступною, до деяких можна потрапити лише пропливши значну відстань під водою, а для входу в інші знадобиться мотузка, тому що вхід являє собою вузький спуск з прямовисними стінами.
За матеріалами Trasyy
500 Internal Server Error
- Печерний храм в Єгипті
- Son Doong у В'єтнамі: найбільша у світі печера
- Крижана печера на Камчатці
- Печера Деветашката в Болгарії
- Крижані печери льодовика Ватнайокюдль
- Крижані печери Французьких Альп: фотографії Alexandre Buisse
- Швейцарія: печери льодовика Горнер
- Сталактитова печера Авашалом
- Гуфр-Берже: одна з найглибших печер світу
- 20 вражаючих фотографій печер
- Співоча печера Фінгала
- Найкрасивіші льодові печери
- Печери Моравського карсту
- Печера очеретяної флейти в Китаї
- Печери кристалів у Мексиці
500 Internal Server Error