По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.
Хмара тегів

AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Дата-центр Facebook біля Полярного кола
20 червня 2013АвтоТревел

На краю Полярного кола, в шведському місті Лулео, біля місця, де річка Лулеельвен впадає в Ботнічну затоку, відкрився новий центр обробки даних Facebook. Центр запрацював на минулому тижні, але вже обробляє дані про користувачів соціальної мережі з усього світу.

Дата-центр у Лулео став першим центром обробки даних компанії за межами США. Керівництво Facebook вважають, що Лулео, швидше за все, буде одним з найбільш ефективних і стійких центрів обробки даних у світі.

Все обладнання в центрі забезпечує електроенергією місцева гідроелектростанція, яка працює на поновлюваному джерелі енергії, що дозволило знизити кількість резервних генераторів більш ніж на 70%. Крім енергії води, в центрі так само використовується північне холодне повітря для охолодження серверів, котрі зберігають фото, відео, коментарі та "лайки". Будь-яке надмірне тепло використовується для підтримки комфортної температури в офісах.

Майже всі технології в центрі, від серверів до систем розподілу електроенергії, засновані на розробках Open Compute Project - спільноти інженерів з усього світу, яка займається проектуванням центрів зберігання інформації.

Соціальна мережа Facebook була ініціатором створення такої спільноти, метою якої є проектування високоефективного обладнання з мінімальним використанням пластику та металу при його будівництві. Ці проекти доступні усім членам спільноти, так що кожен може використовувати або покращувати їх.

За матеріалами Bigpicture.ru


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook