По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.
Хмара тегів

AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Нідерланди: провінційне селище Зансе-Сханс
27 вересня 2012

Заансе-Сханс - це всі принади провінційного життя голландців XVI-XVIII століть, зібрані в одному місці. Таке собі "зразкове" голландське село. Звичайно, в подібних місцях завжди присутній елемент "показухи", але як інакше показати туристові (а приїжджає їх сюди майже мільйон осіб на рік), в прямому сенсі цього слова, все? А в Заансе-Сханс, без перебільшення, є все.

Музей під відкритим небом створювали з 1961 по 1974 роки. У цей час, з метою збереження культурної спадщини, на берег річки Заан, в одне з сусідніх до Амстердаму міст - Заандам, стали звозити млини і дерев'яні будиночки з усіх кінців Нідерландів. Так і утворилося село Заансе-Сханс, яке офіційно отримало статус музею в 1994 році. До речі, хоча село і вважається музеєм, вона ніяк не відмежоване від "зовнішнього" світу, та й вхід у нього абсолютно вільний, а це ще більше підсилює ефект реальності всього, що відбувається довкола.

Сьогодні в Заансе-Сханс можна побачити більше тридцяти старовинних будинків, більшість з яких насправді є житлом для місцевих жителів і близько десяти чудово збережених, відреставрованих і досі справних вітряних млинів. Власне, саме заради них туристи, в першу чергу, і їдуть в Заансе-Сханс, адже ці споруди давно стали символом Нідерландів.

У цьому сенсі Заансе-Сханс є чим похвалитися: на території парку розташувалася і млин-лісопилка, і млин-каменедробарна, і млин-олійниця, і ще ряд дивовижних, як на сучасну людину, споруд. За невелику плату туристам навіть дозволяють відвідати внутрішні приміщення млинів для того, щоб вони на власні очі змогли побачити принцип їх роботи.

Проте, млини - це зовсім не все багатство Заансе-Сханс. Тут ви знайдете і сироварню, в якій можна спробувати близько 20 сортів фантастично смачного голландського сиру; майстерню по виготовленню кломпів - національного голландського взуття з деревини; доглянуті канали з пришвартувався човниками; пекарню з сільським хлібом; та сільпо (копію першого магазину " Альберт ", який поклав початок найбільшої мережі магазинів у Нідерландах); ба, навіть загороду з домашньою худобою.

І, повірте, відвідавши Заансе-Сханс, не закохатися в життя голландської провінції просто неможливо.

За матеріалами tiptotrip.ru та avivas.ru


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [ 500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx