На краю прірви: руфер з Києва

Його адреналінові відео зібрали на Youtube майже мільйон переглядів, а від фотографій і досі йдуть мурашки по шкірі. Його справжнє ім’я ховається за ніком Mustang Wanted, а живе він в столиці України – Києві.

Захоплення дахами та складними висотами в хлопця було ще з дитинства, а от медійна популярність прийшла лише нещодавно. “Спочатку один з відеороликів набрав більше 100 тис переглядів, написав один сайт, інший, – і пішло-поїхало”, – каже Mustang, і одразу додає, що не ставив перед собою за мету стати зіркою інтернету. За його словами, вся популярність наразі вимірюється тисячами френдів на ВКонтакті, кількома телесюжетами та впізаваністю на вулицях.

Хлопець розуміє, що бути руфером вкрай небезпечно, проте йому це подобається: планів зупинитись поки немає. Навіть не зважаючи на те, що правоохоронці уже чимало разів “знімали” його з дахів і конструкцій, а перехожі думали, що хлопець та його друзі – самогубці. Тим, хто хоче змінити себе, він радить “жити нормально”: “Вирішив, що ти класний хлопець – і половина справи зроблена. Я б радив жити нормально. Розвиватися фізично і духовно. Тоді і в голові буде порядок. Варто більше думати, а не боятись”.

Фото з офіційного сайту Mustang-wanted.com

Inspired.com.ua за матеріалами  Mustang-wanted.com