По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.
Хмара тегів

AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Baldwin Street у Новій Зеландії: найстрімкіша в світі вулиця
21 вересня 2012

Baldwin Street знаходиться у другому за розмірами місті Південного острова Нової Зеландії Данідіні. Вона бере свій початок на Норс-Роуд і закінчується перетином з Б'юкенен-стріт.

Довжина вулиці 359 метрів. Болдуін-стріт занесена в книгу рекордів Гіннеса як найстрімкіша житлова вулиця в світі: вона піднімається на висоту майже 80 метрів. Найкрутіший відрізок становить 161,2 метра, а рівень підйому на ньому 47,22 метра, що відповідає нахилу у 38 градусів.

Місто Данідін був засноване в 1848 році. Крутизна вулиці було ненавмисною, просто вся архітектура вулиць планувалися в Лондоні, абсолютно без поправок на місцевий рельєф.

Проект вулиці Болдуін, як і всього Данідіну, був розроблений Чарльзом Кеттлом, який абсолютно не підозрював, що північно-східна частина Данідіна - не найкраща місцевість для прокладання автомобільних доріг.

Це уже робітники побачили, що їх чекають великі неприємності. Зрештою, верхню частину вулиці довелося вкрити бетоном, інакше у спекотну погоду частина асфальтового покриття стікала б вниз.

На вулиці Болдуін щорічно проводять захід під назвою "Baldwin Street Gutbuster". Це забіг, у ході якого необхідно якнайшвидше пробігти вулицею знизу вгору, а потім згори вниз. Змагання відбувається кожного року влітку, у лютому, починаючи з 1988 року.

А ще вулиці Болдуін, починаючи з 2002 року, щорічно проводиться "Cadbury Jaffa Race". Під час цього свята близько 30 000 маленьких круглих шоколадних цукерків "Jaffas" скочуються по Болдуін-стріт згори вниз.

Перед запуском кожна цукерка отримує свій особистий номер, завдяки чому їх можна відрізняти між собою. У кожної цукерки є свій спонсор. Потім відбувається запуск "Jaffas".

Спуск зазвичай триває від 15 до 25 секунд. Перед фінішем цукерки потрапляють в спеціальну лійку і перші п'ять кульок, які пройшли крізь неї, вважаються переможцями. Всі зібрані при цьому кошти йдуть на благодійність.

Trasyy


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Коментарі [ 500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx