Renault розробляє авто з дроном

Дрони є дуже перспективною технологією, і в майбутньому можуть бути використані для доставки товарів з інтернет-магазинів. Принаймні, такий варіант їх використання вже тестує компанія Amazon. Але не тільки у неї є плани щодо дронів, автоконцерн Renault запропонував використовувати їх в якості компаньйонів для автомобілів.

Новий концепт компанії, що отримав назву Kwid, може комплектуватися дроном, який ховається в спеціальному відсіку на даху автомобіля. Використовувати його в Renault пропонують під час руху, відео з камери дрона може передаватися на планшет або на інформаційний дисплей автомобіля.

Таким чином, "літаючий компаньйон", як його називають в Renault, може показувати водієві інтенсивність руху, дорожнє покриття, попереджати про небезпеку на дорозі, а також допомагати з паркуванням. Керувати дроном можна буде в ручному режимі з планшета, або проклавши йому GPS-точки.

Крім комплектації дроном, в компанії розробили для Kwid незвичайний дизайн салону, який передбачає три місця спереду, водійське сидіння при цьому розташовується по центру.

За матеріалами itc.ua