По-русски
Українською
Погода:
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.
Хмара тегів

AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.
Сталактитова печера Авашалом
20 вересня 2012

Печера Авшалом розташована на західних схилах Іудейських гір в Ізраїлі. Це справжній природний музей, площею понад 5000 квадратних метрів, в якому експонатами є численні сталактити і сталагміти.

Нарости сягають 4 м в довжину і нагадують дивовижні предмети: величезні шматки тканини, коралові рифи або виноградні грона. Спеціальне освітлення, встановлене в печері, ще більш посилює ефект від побаченого.

Печера Авшалом була виявлена ​​випадково, в травні 1968 р., під час робіт з видобутку будівельного щебеню. Після чергового вибуху робітники побачили вхід у печеру.

Перше враження було фантастичним: печера переливалася всіма барвами веселки, немов була вкрита безліччю діамантів. Пізніше першовідкривачі побачили, що це блищала вода, яка стікала по сталактитах.

До вивчення печери взялися геологи і з'ясували, що вона утворилася близько 25 мільйонів років тому, коли гірське пасмо Юдейських Пагорбів піднімалися над поверхнею води. Тисячоліттями вода, насичена вуглекислим газом, просочувалася через тріщини і крізь шар грунту, що і сформувало таке вражаюче "вбрання" карстової печери.

У наш час в печері протягом всього року підтримується постійна температура (+22 С) і висока вологість (92 -100%), що забезпечує безперервне зростання сталактитів і сталагмітів.

Печера названа на честь ізраїльського солдата, якого звали Avshalom Shoham, який загинув під час війни 1967-1970 рр.. Після того, як печера була відкрита, ще декілька років її існування зберігалося в таємниці, оскільки уряд побоювався, що недбайливі туристи просто поламають ту красу, яка тисячоліттями створювалася природою.

Авшалом відкрилася для відвідувачів лише у 1975 р. З того часу туристи з усього світу з'їжджаються, щоб подивитися на це диво природи.

За матеріалами Trasyy


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм, фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx