Якщо говорити про зовнішність цього авто, то навряд чи можна сказати, що у ній багато краси, але якщо мова зайде про функціональність, то її вдосталь.
Honda не намагалася перетворити свій новий кроссовер у дороге люксове авто. Організація робочого місця водія у цій моделі, як завжди у Honda, на гарному рівні. Зручними є спеціальні шкіряні накладки у місцях, де коліна можуть тертися об панель приладів.
Вибираючи додаткові опції моделі не варто економити на мультифункціональному кермі. У цьому поколінні CR-V з'явився невеликий кольоровий монітор. У цій моделі ви знайдете не лише два підстаканника, але і місце під пляшку.
У порівнянні з попередньою версією, розміри CR-V не збільшилася, але багажник став просторішим. Непогано інженери попрацювали і з ергономікою салону, адже місця і на сидіннях побільшало.
На авто є камера заднього вигляду, яка передає чудову картинку на монітор.
CR-V передньопривідний автомобіль, який за допомогою електроніки перемикається на повний привід.
Автомобіль має 5-ступеневу автоматичну коробку передач. Підвіска в цієї моделі енергомістка, комфортна, але на українському "бездоріжжі" зірок з неба не хапає.
У порівнянні з попердньою моделлю цього авто, в новій значно покращилася шумоізоляція.
Ціна Honda C-RV 2013: 322 400 грн.
Фото на головній з www.netcarshow.com
За матеріалами www.2hp.com.ua
- Тест-драйв Peugeot 408 Active
- Тест-драйв Mercedes Benz ML 350
- Тест-драйв Renault Clio RS
- Тест-драйв Renault Sandero Stepway
- Тест-драйв Peugeot 301
- Тест-драйв Citroen DS3: Life-style в монархічному стилі
- Тест-драйв KIA RIO 2012
- Тест-драйв: Chevrolet п'ятого покоління
- Тест-драйв Ford Tourneo Custom 2013
- Тест-драйв Great Wall Voleex C10
- Тест-драйв Infiniti M37X 2012
- Тест-драйв Lexus GS 350 F-Sport 2012
- Тест-драйв Toyota Highlander
- Тест-драйв Chevrolet Orlando
- Тест-драйв Infiniti FX30d
- Тест-драйв Peugeot 208
- Тест-драйв LIFAN 620
- Тест-драйв Citroen DS4
- Тест-драйв Jaguar XKR
- Тест-драйв Toyota Yaris 2012
- Тест-драйв: бюджетний позашляховик Great Wall