По-русски
Українською
Унікальні автобусні зупинки України
5 червня 2012

Автобусні зупинки залишилися для нас гарною згадкою ще з часів СРСР. Деякі з них схожі на мистецькі старання якогось кубофуториста із сусіднього села, деякі – ідеальний зразок пропаганди комуністичних ідеалів. На жаль, багато цих мозаїчних панно та фресок занепадають, тому зберігаємо в архівах те, що залишилося.

До вашої уваги – збірка фогографій від небайдужих людей,  які не просто проїхали повз, а зафіксували на фото ці чарівні придорожні укриття для нащадків.

Мандрівник Крістофф Д. Брумме пише про українські зупинки у своєму блозі: "Мистецтво майстрів мозаїки в Україні охоплює багато шкіл і стилістичні напрями – експресіоністські і натуралістичні, соц-арт і поп. Кожен твір мистецтва унікальний, копіювання залишається долею західних культур… Тепер мета мого життя: я хочу добитися того, щоб сто найгарніших автобусних зупинок Україні та Росії були взяті під захист ЮНЕСКО."

А 10 травня цього року матеріал про українські зупинки опублікували в німецькому жірналі Frankfurter Allgemeine Zeitung. 

Дякуємо спільноті zupynka.livejournal.com за матеріал.

myreport.com.ua


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: фото
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx