По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Через місяць водіям будуть приходити "листи щастя"

23 січня 2014

21 січня був опублікований закон про введення автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР). Через місяць, коли документ набере чинності, ДАІ зможе штрафувати водіїв на основі даних придорожніх відеокамер.

Заступник начальника ДДАІ МВС України підполковник Володимир Резніков заявив, що в Україні близько 2 тис. місць, де необхідно встановити такі системи.

Він також зазначив, що на ділянках доріг, де проводиться фото- і відеофіксація, будуть встановлюватися попереджувальні знаки.

У той же час він зазначив, що завдання скорочення стаціонарних постів ДАІ на сьогодні не стоїть. "Будь-які зміни в кількісному складі стаціонарних постів вимагають процедури внесення змін в нормативні акти та державну реєстрацію в Мін'юсті. Ініціатив від МВС або територіальних підрозділів ДАІ областей про збільшення або зменшення постів немає", - зазначив начальника ДДАІ МВС України.

На питання, коли ж реально система запрацює на дорогах і коли почнуть приходити порушникам повідомлення по пошті, Резнік відповів, що "згідно з прийнятим законом, Кабмін повинен протягом місяця привести свої нормативно-правові акти у відповідність із законом. МВС вже проводить таку роботу. Зараз активно співпрацюємо з компаніями, в тому числі і в рамках пілотного проекту, за яким ми використаємо цю техніку. Це займе набагато більше часу, ніж місяць".

Резнік поки заспокоїв водіїв - у найближчий місяць ніхто не планує розсилки повідомлень, постанов або, як їх називають, "листів щастя".

ub.ua


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [1]
Коментар:
Захисний код:
НАШ _ 23.01.2014 14:40
Якщо камери встановлять в 2000 місць, то відпадає необхідність в 2000 постів ДАІ, тобто склад ДАІ України необхідно скоротити на 4000 даївців.
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook