По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Даішники потайки роблять на правах дірки і позначають "мажорів"

15 березня 2012

Постові попереджають один одного, який водій, наколками на "ксиви".

Даішники ставлять свої позначки на правах. Фото "Сегодня"

Виявляється, інспектора ДАІ під час перевірки документів водіїв нелегально залишають на фото ледь видимі точки. Так вони передають один одному спеціальним "секретним" кодом важливу інформацію про "жаднюга" і "биках" (див. інфографіку).

Ледве помітну дірочку на грудях своєї фотографії на водійських правах, виданих ще на початку 90-х, виявив один з наших колег. Ледь помітний прокол в області серця явно був зроблений дуже давно - в ту пору, коли картонні "права" ще не були заламіновані пластиком. Пояснення загадкового проколу дав досвідчений водій з 25-річним стажем.

"Судячи з позначки, ти частенько потрапляв в молодості інспекторам ДАІ. І намагався" вирішити "питання швидко, доброзичливо і без лайки! Такі відмітки ставлять "даішники" для передачі один одному "потрібної" інформації про водія".

"Таємні позначки на правах і талонах попереджень в ДАІ ставили ще з часів СРСР, актуальні вони і зараз. Досвідчений інспектор, що знає "таємну мову" точок, без довгого спілкування з порушником правил дорожнього руху заздалегідь знав, чого від нього можна очікувати. "Шифр" простий - позначка на лобі завжди позначала, що водій буде "бодатися" - скупитися, але гроші на лапу все одно дасть, - відверто ветеран ДАІ Ігор Большаков, - а позначка або проколоті тоненькою голочкою очі означають "синка" або "мажора" - такі люблять скандалити і дзвонити всяким високим покровителям. У "синків" в основному хабарів не беруть, а відразу пишуть протокол".

Свої таємні значення мають позначки на різних частинах водійської фотографії. Як правило, таємні знаки з'являються на правах після недовгого спілкування з інспектором на дорозі.

"Більшість "ксив" "наші" не позначають через непотрібність - нормальні люди самі знають свою провину і не доводять справу до протоколу, даючи" повітря "(взятку. - Авт.), - Зізнався співробітник одеського ДАІ Олексій, - а позначки на правах ставлять тим, хто не хоче "вирішувати питання" на місці. Я позначаю права за секунду-другу, якщо порушник починає скандалити.

Всього, за словами опитаних співробітників ДАІ, існує близько десятка різних секретних знаків. Деякі з них"інтернаціональні" і зрозумілі навіть співробітникам ГИБДД або ДАІ де-небудь під Норильському або в Мінську.

Проте існують і "регіональні" секретні коди, не зрозумілі "чужим" дорожнім інспекторам. Наприклад, зовсім недавно в Одесі з'явився знак "іуда".

"Помічені очей і вуха на водійському фото позначають провокатора, який при зупинці через порушення правил дорожнього руху може вести таємну відеозйомку або включати диктофон. Цю відмітка з'явилася "у зверненні" після того, як спровокували нашого колегу Сашу Швеця", - запевняє на умовах анонімності один з офіцерів одеського ДАІ. Нагадаємо, сержант з Одеси став відомий після скандального відео з "телячою мовою".

Офіційно в ДАІ категорично заперечують існування «секретного» коду на водійських правах українців. "Ніяких позначок ніхто з наших інспекторів на правах не ставить. Це дурість - зараз видаються нові пластикові права, які голкою не проткнеш", - повідомив нам начальник прес-служби республіканського ДАІ Євгеній Кравець.

"На те й начальство, щоб все це спростувати. А пластикові права теж легко помітити. Ось тільки розповідати, як це робиться, не буду - секрет!" - Сказав нам наше джерело в ДАІ. До слова, на думку багатьох володарів сучасних пластикових водійських посвідчень, на їх "скоринках" після спілкування з автоінспектором нерідко з'являються загадкові характерні подряпини, дуже схожі на "секретний код ДАІ" ...

 

ЗАГНУТИЙКУТ - "ГЛУХАР"

За словами наших джерел у ДАІ, мітяться не тільки права, але і талони попереджень.

"Наприклад, позначка біля літери А в талоні означає, що його власник - "ангіна". Такий водій буде довго і нудно просити інспектора відпустити його без штрафу, посилаючись на погане самопочуття, погану видимість - мовляв, не бачив заборонного знаку".

До слова, свої таємні знаки є і в інших підрозділах силовиків. Наприклад, довгий висить шнурок або загнутий кут може бути у папки з матеріалом будь-якого "глухаря" - складного злочину, який неможливо розкрити.

Сегодня


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook