По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

National Geographic також забирає Крим в України

19 березня 2014

Всесвітньовідоме товариство National Geographic Society на своїх картах позначає Крим як територію з особливим статусом. Про це у коментарі Bloomberg розповів головний картограф National Geographic Хуан Вальдес. За його словами, для National Geographic важливо, аби карти відповідали реальності.

"Тому я маю стежити, аби карти відповідали поточній реальності, якою б вона не була".

На запитання ведучого, якою ж є реальність у питанні Криму, Вальдес відповів: "Вона базується на референдумі, який був проведений у Криму"

За його словами, зараз картографи чекають рішення російського парламенту. Як тільки він схвалить анексію Криму, картографам доведеться переглянути мапи, "аби відобразити реальність, що Крим є частиною Росії".

"Зараз ми позначаємо Крим як територію з особливим статусом, що означає, що попри те, що Україна стверджує, що це її територія, місцеве населення вважає інакше, і виступає за анексію Росією", - прокоментував картограф.

Хуан Вальдес також розповів, що він працює у National Geographic 38 років, тож йому доводилось переробляти карти після розпаду Радянського Союзу.

Зазначимо, що російські інтернет-компанії Mail.ru Group і Яндекс розпочали оновлення своїх картографічних сервісів. Тепер Республіка Крим відображатиметься як територія Російської Федерації, а не України, повідомляє Watcher.com.ua.

У прес-службі Яндекса повідомили, що зміни в картографічний сервіс Яндекс.Карти будуть внесені при наступному оновленні, але дату не назвали. "Межі держав на Яндекс.Картах зараз вказані за станом на 15 березня 2014 року, при одному з наступних оновлень карти будуть внесені зміни", зазначили в прес-службі.

Разом з тим, в коментарі у прес-службі Яндекс повідомили, що компанія спостерігає за розвитком ситуації і розробляє різні варіанти представлення інформації на картах. Яндекс працює одразу в кількох країнах – не лише в Росії та Україні, але й в Білорусі, Казахстані, Туреччині.

За матеріалами "Українська правда. Життя"


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [1]
Коментар:
Захисний код:
89898 _ 19.03.2014 16:15
Отдали Ядерные ракеты получили гарантии.Провели нечестную прихватизацию получили обнищание. Не выгнали 5тую колонну потеряли крым. Допустили Юлю воровку с Турчиновым к власти потреяем скоро пол Украины.Позор.
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook