По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Поліція ЄС розробляє систему дистанційної зупинки авто

11 лютого 2014

Євросоюз розпочав секретну розробку спеціального пристрою, який дозволить поліції дистанційно зупинити будь-яке авто. Про це повідомляє газета The Telegraph, у розпорядженні якого опинилася частина документів з закритих засідань робочої групи проекту, що складається з високопоставлених поліцейських чинів країн ЄС.

Згідно з цими документами, до кінця поточного десятиліття у всі авто в Європі пропонують додавати в стандартне обладнання прилад, здатний глушити двигун, перекривати подачу пального і вимкнути запалювання в автомобілі порушника або злочинця. Вмикатися пристрій буде з комп'ютера у відділку поліції

"Водії, які перевищують швидкість, являють серйозну небезпеку для пішоходів та інших учасників руху. Крім того, багато злочинці використовують автомобілі для того, щоб втекти з місця злочину. В більшості випадків поліція не здатна застосувати заходи, які одночасно були б як ефективними, так і безпечними для оточуючих", - йдеться в документах.

Передбачається, що дана технологія допоможе налагодити взаємодію поліції всіх країн ЄС і позбавить правоохоронців від необхідності переслідування авто порушників, а також виставлення на дорогах загородження і стрічки з шипами.

У свою чергу низка правозахисників, опитаних The Telegraph, виступають проти обов'язкового оснащення всіх автомобілів подібними пристроями, називаючи ініціативу "порушенням цивільних прав" і "драконівськими заходами".

Секретні документи проекту опублікувала громадська організація з контролю за поліцією Statewatch. Організація побоюється, що проект може являти серйозну загрозу цивільним правам і свободам.

autogeek.com.ua


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [1]
Коментар:
Захисний код:
http://toyota.autoportal.ua _ 12.02.2014 03:13
это весьма интересно и перспективно
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook