Ресторани Лос-Анджелеса можуть взяти подвійну плату за недоїдену страву

У Лос-Анджелесі деякі ресторани, що працюють за принципом "з'їж, скільки зможеш", штрафують відвідувачів за недоїдену їжу.

Це означає, що, заплативши від $ 14 до $ 50 за так званий буфет або бранч, клієнт повинен набрати в тарілку рівно стільки закусок, скільки він зможе з'їсти. Якщо на тарілці відвідувача залишиться їжа, йому доведеться заплатити вдвічі більше.

Таким чином власники закладів борються зі зростанням кількості відходів - до 30% приготованої їжі викидається, а це не економічно, передає ІТАР-ТАРС.

Шеф-кухарі ресторанів з американською традиційною кухнею в період свят намагаються також трохи зменшувати порції. Крім того, офіціанти в обов'язковому порядку після ситного обіду збирають залишки їжі в коробки і віддають відвідувачам із собою.

Більше ста закладів громадського харчування Лос-Анджелеса вже підписали конвенцію про обмеження кількості викинутої їжі.

За даними ООН, щорічно у світі на смітнику виявляються продукти харчування на суму $750 млрд, у США цей показник сягає $40 млрд.

Корреспондент.net