Мандруй відповідально: AutoTravel.ua ініціює соціальну кампанію

15 жовтня стартувала соціально-відповідальна ініціатива "Мандруй відповідально".

Проект покликаний розповісти про принади рідного краю, а також про те, як кожен, дотримуючись простих правил, може допомогти зберегти визначні пам’ятки, природу.

Ініціатором акції виступив ресурс для мандрівників AutoTravel.ua.

До проекту приєдналися  мережа заправних комплексів "ОККО", інформаційно-політичний портал Comments.ua, Українське інформаційне фотоагентство LUFA, Молодіжне об’єднання Київської організації Союзу дизайнерів України "Варто" проект "АртДизайнСвiту", громадська ініціатива "Зробимо Україну Чистою!".

В межах проекту мандрівники можуть дізнатися про цікаві історичні і природні об’єкти країни, ознайомитися з правилами відповідального мандрівника, які спільно уклали організатори та партнери ініціативи, а також доповнити їх власними. Для цього достатньо завітати на сторінку ініціативи Мандруй відповідально http://www.autotravel.ua/themes/travel-responsibly або ж на заправку мережі ОККО за  листівкою акції.

Кожен українець може долучитися до формування правил відповідального мандрівника, запропонувавши своє. Серед авторів правил, які отримають підтримку користувачів та організаторів акції буде розіграно 340 літрів пального від мережі заправних комплексів "ОККО".

Для цього необхідно стати фаном сторінок AutoTravel (www.facebook.com/AutoTravel.ua)  та OKKO (www.facebook.com/okkoua) на facebook і залишити під постом з оголошенням конкурсу коментар з порадою того, як мандрувати відповідально. Детальніше про конкурс на www.facebook.com/AutoTravel.ua

Акція триватиме з 15 по 30 жовтня.

Це наша країна! Знаймо її принади! Бережімо її красу! Мандруймо відповідально!