По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Топ-10 найгостинніших міст Європи

29 жовтня 2013

Туристи склали список найгостинніших міст Європи.

На першому місці виявився швейцарський Цюріх. Саме цьому місту вдалося зібрати найбільшу кількість відмінних оцінок. Крім своєї репутації процвітаючої фінансової столиці, Цюріх зберігає мальовничий шарм. Тут розкішні бутіки і титуловані ресторани доповнюються вражаючим нічним підсвічуванням, а гостинна натура місцевих жителів здивує кожного приїжджого.

На другому місці рейтингу найгостинніших міст Європи розташовується німецький Франкфурт. За хмарочосами Франкфурта ховається молоде місто, яке з року в рік підтверджує своє звання багатого культурного майданчику. Побродити по кварталах в стилі модерн - справжнє задоволення.

Португальське Порту завершує трійку лідерів у списку найбільш гостинних. Це яскраве місто, чий центр оголошений ЮНЕСКО Всесвітнім культурним надбанням, з успіхом зберігає протягом багатьох років свій старомодний шарм, репутацію любителя вин, процвітаюче культурне і різноманітне нічне життя.

Столиця Лазурного узбережжя Франції Ніцца розташувалася на четвертій сходинці рейтингу. Вічно залите сонцем місто має великий історичний шарм. Це чарівна ланка між морем і горами. 

Не менш гостинна для приїжджих столиця Австрії Відень. Пишність старовинних будівель, возів царських часів і затишних кафе - все це і багато іншого робить з Відня столицю любителів романтики.

Шостим у рейтингу найгостинніших міст став Гамбург. Не тільки велика кількість мостів, за яким місто випереджає Венецію, стало сьогоднішньою репутацією Гамбурга як найкрасивішого міста Німеччини. 

Місто Осло розташувалося на 7-й сходинці рейтингу. У норвезькій столиці розташовані музеї першого класу, а транспортна система є однією з найрозвиненіших у світі. Життєрадісні і поступливі місцеві жителі додають свій штрих до бездоганної репутації Осло.

Вічна атмосфера відпустки панує в прибережному місті Брайтон. Жителі англійського містечка, завжди бездоганно одягнені, вміють надати гостинний прийом будь-якому приїжджому. Брайтон розташовується на 8-й сходинці рейтингу.

Іспанська Майорка зобов'язана своєю популярністю численних пляжів, які мають відмінну репутацію по всьому світу. Рік за роком натовпи туристів знову повертаються сюди, щоб знову відчути всю теплоту прийому місцевих жителів.

Завершує топ-10 найгостинніших міст Європи ірландський Дублін. Гостей тут завжди зустрічають з розпростертими обіймами. У Дубліні іноземець дуже швидко починає відчувати себе як вдома.

ub.ua


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook