По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

У Києві відкрився ресторан Dinner in the Sky

19 червня 2013

У Києві з'явилася нова послуга — Dinner in the Sky. Презентація незвичайного закладу відбулася 18 червня. Про це повідомляє The Village.

На платформі, яку піднімають на 50-метрову висоту, пропонують проводити ланчі, банкети, бізнес-зустрічі та конференції. З вартістю послуги поки не визначилися: спочатку організатори хочуть відстежити попит на неї. Україна - 45-а країна, де діятиме Dinner in the Sky, ресторани у небі вже є в Бельгії, Фінляндії, США, ОАЕ, Австралії, Канаді.

На платформі розмірами 5 на 9 метрів встановлені і надійно закріплені 22 крісла. Вони розміщені навколо круглого столу, всередині якого працює персонал - шеф-кухар, офіціанти і ведучий. Ресторан піднімають вгору за допомогою будівельного крана - платформа кріпиться до нього трьома тросами. Стіл сервірують заздалегідь, коли конструкція ще знаходиться на землі. Для Dinner in the Sky використовують спеціальний обтяжену посуд, щоб його не зносило вітром.

Задля безпеки, кожного учасника пристібають до крісла шістьма ременями та ретельно інструктують. Крім того, на платформі є співробітник, який відповідає за безпеку відвідувачів. До підйому не допускають людей у ​​стані алкогольного або наркотичного сп'яніння і тих, хто нижчий 150 сантиметрів.

Якщо комусь з гостей захотілося в туалет, платформу опускають. Заходи можуть тривати від тридцяти хвилин до шести годин.

При бажанні на платформі можна встановити освітлення, опалення, аудіо-та відеообладнання. Ресторан готові підняти над будь-яким майданчиком: Майданом, парковими зонами, НСК "Олімпійським". Єдина вимога - щоб внизу можна було огородити територію розміром 15 на 30 метрів. Під час сильного дощу або вітру платформу не піднімають.

The Village


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook