У Китаї побудують атракціон, що моделюватиме загибель Титаніка

У китайській провінції Сичуань побудують тематичний парк розваг, у якому центральне місце займатиме точна копія легендарного Титаніка.

У ньому розташовуватиметься музей, присвячений одному з найбільш смертоносних аварій корабля XX століття.

Більше того, на кораблі планують створити особливий атракціон, що моделює зіткнення Титаніка з айсбергом.Згідно з проектом, корабель буде нерухомим і в плавання виходити не буде. Вартість проекту оцінюється в $165 млн. 

Як повідомили представники інвестиційної компанії Seven Star Energy, що відповідає за реалізацію ідеї створення копії лайнера, будівництво китайського Титаніка завершиться до 2016 року. Крім самого Титаніка, в тематичному парку також будуть штучний пляж, кінотеатр 6D, венеціанська церква і європейські середньовічні замки. 

Легендарний пасажирський лайнер Титанік вирушив у свій перший і останній рейс 14 квітня 1912 року. Пароплав затонув через кілька годин після виходу з британського порту Саутгемптон до Нью-Йорку в результаті зіткнення з айсбергом. На борту судна перебували 2207 осіб, більшість з яких загинули. У різні роки до місця аварії Титаніка вирушали експедиції, в тому числі у плавання ходили і рідні загиблих на лайнері.

Судну та його історії присвячуються виставки, документальні фільми, аукціони та благодійні акції. У 2012 році повідомлялося про намір австралійського мільярдера Клайва Палмера створити корабель Титанік II.

Корреспондент.net