По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 червня у Львові відбудеться найбільша автомобільна подія України та Центральної Європи.


AutoTravel у соціальних мережах


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Українці стали подорожувати частіше

31 січня 2014

Україна увійшла до десятки держав зі збільшення видатків на виїзний туризм. Про це свідчать дані Всесвітньої туристичної організації, повідомляє ТСН з посиланням на журнал "Кореспондент".

У 2013 році жителі України витратили на подорожі за кордон на 15% більше, ніж у 2012-му. Якщо у 2010 році витрати українців на виїзний туризм становили $3,8 млрд, у 2011-му - $4,5 млрд, то в 2013-му ця цифра досягла майже $6 млрд.

Як стверджують фахівці з туризму, на підвищений інтерес українців до подорожей, серед іншого, вплинула економічна нестабільність - люди побоюються накопичувати гроші, поспішаючи витратити зароблені кошти на розваги й туризм.

Крім того, в очах співвітчизників можливість часто їздити за кордон – це показник високого соціального статусу, наголошують соціологи. Відповідність йому у будь-яку ціну стає для багатьох самоціллю, навіть якщо гроші на подорожі доводиться займати, стверджують експерти.

Ще одним фактором, який вплинув на туристичний сплеск у країні, туроператори називають збільшення тіньових доходів українців.

З іншого боку, за даними опитування української компанії Research and Branding Group, 77 % українців ніколи не були за кордоном. У той час як, згідно з інформацією Eurostat, щороку за кордон виїжджають 76% бельгійців, 53% голландців, 40% словаків, 33% німців і 15% поляків й лише близько 5% українців. 

tsn.ua


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Теги: туризм
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook