Авіакомпанія Wizz Air скасовує частину рейсів з України

Фото: de.wikipedia.org

Нещодавно провідний український лоукостовий авіаперевізник Wizz Air Україна планував поповнити свій флот до п’яти літаків і значно збільшити кількість рейсів та напрямків із нашої держави.

Проте загальноукраїнська криза дається взнаки: авіакомпанія оголосила про скорочення парку літаків до двох, призупинення деяких рейсів із Києва та Харкова і скасування цілої низки маршрутів, які з травня мали стартувати зі Львова.

Літак, який мав базуватися у Львові, Wizz Air Україна повертає в парк материнської компанії Wizz Air (Угорщина).

Раніше Wizz Air оголосив про закриття з 30 квітня своєї бази в Донецьку. У зв’язку з цим буде призупинено рейси з Донецька до Рима, Мілана, Дортмунда, а також не буде відкрито раніше запланований рейс на Будапешт.

Також було скасовано рейси на Анталію з Києва

“Ми спостерігаємо значний спад попиту на подорожі в/з України. Сподіваємося, що ця ситуація тимчасова, і ми повернемося до попередніх обсягів одразу, щойно відновиться пасажирський попит», – пояснює генеральний директор Wizz Air Україна Акош Буш.

У зв’язку зі зменшенням авіапарку Wizz Air Україна тимчасово відкладає запуск шести нових маршрутів зі Львова – в Барселону, Неаполь, Кутаїсі, Тель-Авив, Рим і Валенсію. Рейси в Дортмунд, Мілан та Венецію(Тревізо) будут виконуватися, як і раніше.

Окрім того, тимчасово призупинено два рейси з Києва – на Софію (з 2 травня) та Вільнюс (з 30 квітня) і рейс Харків-Кутаїсі (з 1 травня).

“Смак подорожника”