З Києва стартував автопробіг Gо Brazil Goal

Днями з Києва виїхали учасники автопробігу Go Brazil Goal. 10 китайських кросоверів JAC S5 проїдуть понад 12 000 км європейськими дорогами напередодні Чемпіонату світу з футболу.

Go Brazil Goal - глобальний проект, тематика якого об'єднує два важливих зацікавлення чоловіків: футбол та автомобілі. Організаторами є центральний китайський телеканал CCTV, який висвітлюватиме чемпіонат світу з футболу в Бразилії. Десять кросоверів JAC S5 надала компанія JAC International за підтримки офіційного дистриб'ютора в Україні "Богдан-Автотрейд".

У рамках європейської частини пробігу команди з України та Китаю упродовж місяця відвідають сім європейських країн, збірні яких зіграють на Мундіалі. Футбольна культура цих країн, процес підготовки національних збірних до чемпіонату світу, очікування та емоції, які відчувають уболівальники у зв'язку з прийдешнім чемпіонатом - все це знайде відображення в репортажах учасників пробігу.

Екіпажі вирушили в пробіг на десяти сучасних кроссоверах JAC S5 за двома маршрутами і подолають більше 12-ти тисяч кілометрів дорогами Європи назустріч новим футбольним та автомобільним враженням. Упродовж місяця учасники відвідають Польщу, Німеччину, Голландію, Австрію, Італію, Францію та Чехію.

Звіт про перший етап пробігу читайте вже сьогодні на AutoTravel.ua.

Всі фото надані організаторами. 

У рамках співпраці AutoTravel.ua та автопробігу Go Brazil Goal