По-русски
Українською
Погода:
  • Курсы валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Топливо: A92 10.53   A95 10.90   ДТ 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 июня во Львове состоится крупнейшее автомобильное событие Украины и Центральной Европы.
nashelito: архив
Выберите промежуток времени, за который Вы хотите посмотреть записи в блогах

Хмара тегів
jazz Jazz Koktebel Іркутськ Іссик-Куль Ґерґеті Ґерґеті Трініті Абхазія автостоп Ананурі Ангара Арагві Арка Дружби Ахалхалакі Білорусь Байкал Боржава буддизм Бурхан Бурятія Бухара Військово-Грузинська дорога вірмени Ваніс Квабебі Вардзія Великий Шовковий Шлях Верхній Ларс вино гори греки Грузія Гур Емір джаз Джварі дорога Жинвалі Жинвальське водосховище законодавство залізниця Кавказ Казахстан Казбеґі Кам'янець-Подільський караван-сарай Карпати КБЖД Киргизстан книги Коктебель кордон Крим Кумурдо Ліствянка література лобіані Львів мінарет міст Міст Миру Мале Море Малий Кавказ мандри маршрут медресе Мейдана Метехі мечеть мис митниця мовзолей монастир монахи море мотаня Мткварі Мцхета Ніноцмінда ніч навпростець напівпустеля Нарікала озеро Ольхон остріа Ош Південна Осетія пішки Паравані плов полонина пором Порт Байкал прикордонний перехід прогулянки Регістан Російська Імперія Російська Федерація Росія руїни Сіоні Сакартвело Сакгамо Самарканд Светіцховелі Свецісховелі свята Ніно Середня Азія Сибір скарб Степанцмінда таємниця Тамерлан Ташкент Тбілісі Тимур Тмоґві Тоба-Варчхілі трекінг Тсхрацкаро тунель Тянь-Шань Угулбек Узбекистан Україна фестиваль фортеця Форум Видавців фото Хіва хінкалі хачапурі Хертвісі Хобой Ходжа Насреддін храм храми Хрестовий перевал християнство Хужир Цалка цариця Тамара церква Цмінда Самеба шаманізм Шаманка Шердор
AutoTravel в социальных сетях


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

фитнес центр харьков

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Джаз Коктебель, четвер: кольорова музика

31 августа 2012, 11:10

Вперше я збирався на Jazz Koktebel ще у далекому 2007. Та і потім, кожного наступного року я хотів, та, на жаль, ніяк не доходили до того руки. І ноги :)

Але у 2012, останньому році в календарі майя відкладати більше нема куди. Та і фестиваль ювілейний, 10-й. І Ніно Катамадзе приїздить....

Саме тому я тут, біля теплого моречка. Сьогоднішній ранок п'ятниці, останнього дня літа, я зустрів сходом сонця і купанням.

Погода чудова, тепло, але вітерець освіжає. Море чисте та досить тепле. І красиві люди навколо.

Зберігайте спокій і... міліцію :)

На прес-конференції відкриття відомий гуру джаз-музики Олексій Коган хвалив Ляпіса за атмосферний і божевільний виступ.

Олексій Коган на прес-конференції

А я шкодую, що не добрався до Коктебеля днем раніше. Очевидці кажуть, що оновлений, накачаний і соціально активний Ляпіс Трубецкой провів надзвичайний концерт. Крім того, було помічено величезну кількість білорусів, адже стосунки музиканта з владою своєї країни, м`яко кажучи, не особливо приязні...

Говорячи про цьогорічну програму, організатори згадали заяву Ґорана Бреґовіча, який пообіцяв грати до ранку, або до знемоги, якщо йому на фесті сподобається. Оркестр Ґорана грає лише на двох урочистих подіях — весіллях і похоронах. Вчора біля головної Nu Jazz Stage cцени я бачив намет під назвою “Дворец бракосочетаний”. Бреґовіч і Ко мають почуватися на своєму місці.

Що ж було тут в четвер?

На малій, Волошинській, сцені співав Едуард Діля Приступа зі своїм “Є”-BAND. У супроводі труби, сасофону, туби, барабанів і баяну хлопці жарили своє бачення емігрантських пісень 30-х років минулого століття.

"Найкращі дівчата чорняві, бо мають огонь ув очах..."

До речі, на баяні йому підігрував широко відомий у вузьких літературно-музичних колах Києва і країни Богдан Кутепов, а у перервах між піснями з якогось дива заявив, що він гей. Нє, ну хай собі, якщо людині подобається. Тільки ніхто ж не повірив :)

Потім були росіяни Jalunina I Degoosarov, де солістка і, за сумісництвом, власниця чудового джазового голосу виявилася ще й страшенно симпатичною.

Jalunina I Degoosarov. Фото Катерини Аврамчук

Трохи після шостої почала оживати і головна сцена.

Nu Jazz сцена Jazz Koktebel

Після цікавого виступу Big Band Дениса Аду, які грали яскравий та дуже симпатичний джаз на сцену буквально увірвався чорношкірий музикант у вишиванці — Карл Фрігерсон. Ну він і дав жару, капєц. Страшенно артистичний чувак, він дуже любить Jazz Koktebel і цього року приїхав, хоч і писав напередодні у фейсбуці, що не зможе.

Потім був росіянин Oleg Kostrov з кольоровою програмою “Хиты Нож для Frau Muller”. Цей виступ став найбільш танцювальним у четвер ввечері.

А у вокалістку Pur:Pur Нату Сміріну я взагалі закохався. Настілько чарівною, милою, повітряною і світлою була її поведінка на сцені. :)

Ната Сміріна, Pur:Pur. Фото Катерини Аврамчук

Її виступ (та, швидше, вона сама) мене так вразив, що два наступних гурти - британці Mama's Gun та українська GORCHITZA — пройшли повз. Сорі, рєбята і дівчата, та любов є любов :))

Та всі, навіть самі музиканти великої сцени чекали на виступ The Cinematic Orchestra. Я чесно зізнаюся, що уявлення не мав, хто це такі. Але більшість знайомих, яких я розпитував щодо них, виявляється, знають їх і люблять. Чорт забирай, неграмотний який.

Грають The Cinematic Orchestra. Фото Катерини Аврамчук

Чуваки живуть у різних куточках світу і збираються разом, переважно, лише на гастролі.

Публіка на фесті так замучила всіх попередніх музикантів викликами “на біс”, що британці розпочали свою програму майже о 2-й годині ночі. Я ледве дочекався. Сидів у наметі з настільними іграми і крутив головоломки, аби не заснути.

Вони грали магічну музику. Дуже доречну до чудової природи Кара-Дагу і повного місяця з доріжкою. Їх було чути навіть на Волошинській горі в наметовому містечку. За словами засновника гурту, шотландця Джейсона Свінскоу, їх музик “випромінює сонячне світло, мир і життя”. Їй-богу, не збрехав. :)

The Cinematic Orchestra. Фото Катерини Аврамчук

Десь на середині їх виступу і під шурхіт хвиль я вивалився з реальності. А коли зранку вирішив зустріти схід сонця, виявилося, що The Cinematic Orchestra закінчили грати лише за годину-півтори до цього.

Зранку я зустрів їх на набережній, коли вони пішки йшли до автобуса, а якась дівчинка, що була з ними, мені посміхнулася... :)

Величезне море людей до ранку зникло.

Nu Jazz сцена на сході сонця

Навіть Чорне море стало спокійнішим і дуже теплим. Особливо на фоні досить прохолодного вечора.

А сьогодні, крім багатьох інших, будуть Ніно Катамадзе і Ґоран Бреґовіч!!! :)


Если вы нашли ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Тэги: Крим, Коктебель, джаз, фото, Jazz Koktebel
Комментарии [2]
Комментарий
Защитный код:
nashelito _ 31.08.2012 13:43
Щоб встигнути на Ніно – хіба літаком:)
Olesia Yedynak _ 31.08.2012 13:12
В автора немає совісті;) тепер сиджу в своїй Львівській області і думаю, як би то ще встигнути:)
Авторизация
Электронная почта:
Пароль:
Запомнить меня на этом компьютере
Если вы новый читатель, пожалуйста, зарегистрируйтесь.
Вы можете войти под своим аккаунтом Facebook
Facebook