По-русски
Українською
Погода:
  • Курсы валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Топливо: A92 10.53   A95 10.90   ДТ 9.74

Leopolis Grand Prix
27-29 июня во Львове состоится крупнейшее автомобильное событие Украины и Центральной Европы.
nashelito: архив
Выберите промежуток времени, за который Вы хотите посмотреть записи в блогах

Хмара тегів
jazz Jazz Koktebel Іркутськ Іссик-Куль Ґерґеті Ґерґеті Трініті Абхазія автостоп Ананурі Ангара Арагві Арка Дружби Ахалхалакі Білорусь Байкал Боржава буддизм Бурхан Бурятія Бухара Військово-Грузинська дорога вірмени Ваніс Квабебі Вардзія Великий Шовковий Шлях Верхній Ларс вино гори греки Грузія Гур Емір джаз Джварі дорога Жинвалі Жинвальське водосховище законодавство залізниця Кавказ Казахстан Казбеґі Кам'янець-Подільський караван-сарай Карпати КБЖД Киргизстан книги Коктебель кордон Крим Кумурдо Ліствянка література лобіані Львів мінарет міст Міст Миру Мале Море Малий Кавказ мандри маршрут медресе Мейдана Метехі мечеть мис митниця мовзолей монастир монахи море мотаня Мткварі Мцхета Ніноцмінда ніч навпростець напівпустеля Нарікала озеро Ольхон остріа Ош Південна Осетія пішки Паравані плов полонина пором Порт Байкал прикордонний перехід прогулянки Регістан Російська Імперія Російська Федерація Росія руїни Сіоні Сакартвело Сакгамо Самарканд Светіцховелі Свецісховелі свята Ніно Середня Азія Сибір скарб Степанцмінда таємниця Тамерлан Ташкент Тбілісі Тимур Тмоґві Тоба-Варчхілі трекінг Тсхрацкаро тунель Тянь-Шань Угулбек Узбекистан Україна фестиваль фортеця Форум Видавців фото Хіва хінкалі хачапурі Хертвісі Хобой Ходжа Насреддін храм храми Хрестовий перевал християнство Хужир Цалка цариця Тамара церква Цмінда Самеба шаманізм Шаманка Шердор
AutoTravel в социальных сетях


Свой первый холодильник мы с женой купили в магазине Комплект, находится в Одессе, нам понравился этот магазин.

фитнес центр харьков

В онлайн магазине оборудоваия stocktools.ru есть все. От ручного инструмента, до мощных лодочных моторов.

Джаз Коктебель, субота: Крим, давай до свіданія... :)

5 сентября 2012, 12:54

І як тільки у фестивального люду виходить так багато не спати, чи так довго веселитися, або стільки пити і не падати з ніг?

В суботу зранку я ледве змусив себе виповзти з намета. Тільки заради того, щоб встигнути у тепле та чисте ранкове море. У таборовому містечку з самого ранку вирує життя: хтось так само прокидається, хтось тільки повертається з цілодобової гулянки, хтось медитує, а оця дівчинка на фото, певно, чекає корабля з пурпуровими вітрилами... :)

Субота була останнім насиченим фестивальним днем, ввечері очікувався не менш грандіозний концерт, ніж був у п'ятницю: містична Катя Chilly, віртуозний норвежець Bjorn Berge, постапокаліптичні росіяни Zorge, артистична "Серебрянная свадьба" з Білорусі, епатажні британці The Tiger Lillies і, нарешті, гуляння аж до рання з Acid Cool.

Тим часом, фестиваль живе своїм життям. Хтось купається у морі, хтось дегустує продукти головного спонсора фестивалю з самого ранку, а простий міліціонер Костя стоїть біля намета "Мосігри" і протягом 5 годин поспіль розгадує всі їхні головоломки, одну за одною...

Трохи фестивального життя у фото:

Фото Катерини Аврамчук

У суботу вдень закінчила роботу безкоштовна сцена, простір перед якою поступово перетворився на філію нудистського пляжу.

Після Каті Chilly, у творчості якою особисто я можу вирізнити хіба її участь у записові пісні "Понад хмарами" разом з положинським, на головну сцену фестивалю вийшов Bjorn Berge з Норвегії і, практивно одразу, вразив публіку своєю віртуозною та майстерною грою на гітарі.

Пітерський гурт Zorge, який вийшов на сцену після виступу норвежського гітариста, пише музику про життя в постапокаліптичному просторі наших міст. Його лідер Євген Федоров (ворог Росії під №151 у списках тамтешньої "православної маладьожі"), який невдовзі з усією сім'єю перебирається у Тбілісі, під час ексклюзивного інтерв'ю АвтоТревел, сказав, що ця музика - це ніби аудіокнига про пригоди ліричного героя в різних місцях, містах та ситуаціях. Частина з цих пригод є невигаданими і були пережиті учасниками гурту. А ще музикант сказав, що з ним постійно трапляються якісь надзвичайні речі, як, наприклад, коли на цвинтарі у Празі він загадав бажання, засунувши записочку до надгробка відомого ребе, і воно збулося через 15 хв. І так відбувається постійно. Це він називає "швидко кармою". 

А потім Бєнька - солістка "Серебрянной свадьби" вчинила на сцені щось надзвичайне. Це було гарно і драйвово і страшенно емоційно - справжня вистава, яка мало не довела глядачів до екстазу. Потім музиканте охоче повернулися "на біс" і відіграли майже десяток вже відомих слухачам пісень, аж доки організатори фестивалю не "вигнали" цих чудових людей, щоб дати місце наступній команді.

Фото Катерини Аврамчук

The Tiger Lillies, які були хедлайнерами фесту, виглядали ще більш епатажно, але після вибухового виступу Бєньки і Ко не вразили. тобто вразили, трохи. Візуально :)

Фото Катерини Аврамчук

На їх виступі я не витримав і пішов спати, надто вже занудними здалися мені ці британці в клоунському гримі...

Були ще недільні концерти, але треба було рушати на Київ.

Люд поступово роз'їжджався, порожніли намети з їжею та питвом, море стало брудним.

Фест був чи ненаймасовішим і найбільш грамотно та якісно організованим з усіх, бачених мною до цього. І, зважаючи на те, що з віком мене все менше тягне їхати куди-небуть пофестивалити, на Jazz Koktebel повернутися, таки, хочеться. Тим більше, що організатори обіцяли зробити все можливе, аби у 2013 році в Коктебелі заграли справжній кубинський джаз...


Если вы нашли ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Тэги: море, jazz, Крим, фестиваль, фото, Коктебель, Jazz Koktebel
Комментарии [0]
Комментарий
Защитный код:
Авторизация
Электронная почта:
Пароль:
Запомнить меня на этом компьютере
Если вы новый читатель, пожалуйста, зарегистрируйтесь.
Вы можете войти под своим аккаунтом Facebook
Facebook